Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyenek ezek a női hormonered...

Milyenek ezek a női hormoneredmények a folliculáris szakaszban?

Figyelt kérdés

1,5 hónapig vártam a hormon eredményeimre, amit telefonos bediktálás alapján kaptam. Sajnos mértékegységeket nem párosítottak mellé. Még legalább 1 hét mire meglesz "hivatalosan" is. :/ Valaki tudna segíteni "kiértékelni"?

Babát szeretnénk a párommal, ha ez jelent valamit.

Prolactin 269,3

LH 2,6

FSH 6,1

Progreszteron 3,8

Ösztradiol 190

Tesztoszteron 2,55

DHEA-S 6,9

Sexhormon kötőfehérje 36,5

Köszönöm. Mindenki véleményét szívesen fogadom.


2013. nov. 13. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudni kéne a referencia tartomány értékeket,így butaság lenne irni bármit.De ha olyan mint az enyém akkor az fsh szuper a prolaktin szuper.Az lh is jó.A tesztoszteron megfelelő.Hát a többiről nincs fogalmam,mert nekem nem ezeket kérték.TSH-t nem kértek?Jó lenne azt is megtudni.Én is most voltam,de nekem 3 nap alatt megcsinálták.
2013. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem sajnos. Eléggé bunkó volt a nő még így is. Engem is érdekelt volna a tsh, de nem kérte a doki valamiért. Vagy csak még nem volt meg, ezért nem írták le. Remélem én is, hogy jók az eredményeim. :) De nagyon nem értek hozzá és korábban állapítottak meg PCOS-t nálam. :S
2013. nov. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!