Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy ikreink legyenek? Párom családjában vannak rá példák, nálam (nő) nincsenek.

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt senki sem tudja neked megmondani.

Nálunk a férjem nagyszülei ikrek.Nálunk,az én unokatesóm gyerekei 3-as ikrek.

Nekünk viszont csak egy babánk lett. :)

2013. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
50-50 mint egyébként. Nálunk vannak ikrek, a pároméknál nincsenek. 3an vagyunk testvérek, de egyikünknek sem születtek ikrei.
2013. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még csak most láttunk bele a baba projektbe, de egy kicsit félek, főleg ha első terhességnél az lenne. :)

2013. nov. 14. 13:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szia,ha csak a férjed családjába vannak az ikrek,akkor nincs esély arra hogy neked is legyen mert ezt a gént csak a nö hordozhatja ill. neked kell hogy a családodba legyen iker.(ikres anyuka)
2013. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a párod családjában van rá példa,attól nem nagyobb az esélyed mint egy olyan nőnél ahol a férfi családjában nincs iker.

Szóval a lényeg,hogy ha a Te családodban lenne iker akkor lenne nagyobb az esélyed ikrekre.

Ha a párodéknál van iker attól neked nem lesz több peteérésed egyszerre,csak akkor ha a Te családodban van akkor Nálad is nagyobb az esély.

Az egy petéjű ikrekre ez nem vonatkozik.

2013. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy írták. Ha nálatok lenne, azaz neked a női felmenőid között, akkor nagyobb lenne az esély. Mivel az, hogy ikrek, a nő határozza meg, azaz a nőn múlik, hogy 1 vagy 2 petesejt érik-e meg, vagy 1, de az osztódik. Ehhez a férfi spermáinak semmi köze.


Ikres anyuka

2013. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nálunk nincs iker a családban és visszamenőleg sem!
2013. nov. 14. 14:07
 8/12 anonim ***** válasza:
szia! Nálunk férjem testvérénél ikerfiúk vannak, anyukám unokanővérei ikrek, és anyukám is ikrekkel volt várandós,csak sajnos elvetélt. tehát mi mindkét oldalról hordozzuk genetikailag, plussz lombikkal sikerült a baba, kettő lett beültetve, ennek ellenére egy pocaklakóm van. Látod nálunk tripla esélyek voltak, és egy baba van. 9 hkm
2013. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tica0121 ***** válasza:
62%
Nálunk férjem apukájának ikertestvére van, én édesapámnak a hugai ikrek, nálunk mégsem lettek.... Akivel egy őrzőben feküdtem császár után, nekik nem voltak ikrek a családban, mégis ikrei lettek. Szóval: 50-50
2013. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak női ágon igaz, talán akkor a legnagyobb esély, ha a nagymamád iker volt, mert egy generációt ugrik, azt mondják. És még azt is hallottam, ha apukának van ikertestvére, az még esélyes, és tényleg erre tudok két példát is a környezetemben.

Nekünk sehol, se a férjem, se az én családomban nem voltak ikrek, nekünk egypetéjű fiaink születtek másodszorra, ráadásul spontán fogantak, első próbálkozós hónapban.

2013. nov. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!