Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az, hogy nem ment...

Hogy lehet az, hogy nem ment fel a hőm mégis terhes vagyok? Más is volt már igy?

Figyelt kérdés
Végig 36,4 - 36,6 között volt a hőm egész ciklusban azt hittem ovulációm sincs, erre 3 nap késés után 3 pozi teszt. Hogy lehetséges ez?

2013. nov. 15. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos volt más is így vele, akik nem mérték.
2013. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hol méred a hődet? Elméletileg csak a hüvelyben/végbélben mért érték a megbízható.
2013. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia igen azt jó lenne tudni hol méred a hőd? lehet neked 2/10 et emelkedett pé nél. be tudnád linkelni a görbéd?
2013. nov. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok kedves kérdező. :)

Előfordulhat, hogy nem megy a hőmérséklet mindenkinek 37 fölé és még is babát vár. Vannak itt többen is akiknek 36,6 körüli értékük volt, amikor + teszteltek.

Épp az előbb tettem fel egy hasonló kérdést Én is, csak sajnos nálam még nincs baba. :(

Nekem is alacsony a hőmérsékletem (35,8-36,4), szinte folyamatosan és nálam sem lehet egyértelműen megállapítani a peteérést, igaz szurkák vannak, amikor esedékes lenne a pé, de a hőmérsékletem sajna ezt abszolút nem mutatja.

Szerettétek volna már a babát?

34/N

2013. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megmutatod a görbéd? Hol méred a hőd?
2013. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szájba mérem, nem tudom, hogy kell ide feltenni
2013. nov. 15. 12:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, tervezett baba volt. Lehet azért nem emelkedett mert PCOS-s vagyok? Szurkát éreztem 15.napon
2013. nov. 15. 12:14
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ide töltsd fel és innen a kép linkjét ide. :)

2013. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!