Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használ valaki ovu mikroszkópo...

Használ valaki ovu mikroszkópot? PG53-at? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Kukába való! Semmire nem jó!
2009. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem lévő véleményét egy sz@r!! Már bocsánat de jobb szót nem találok rá. Pénzkidobás!
2009. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
59%

Csatlakozom!

Clostilbegytet szedtem, a 13. napon voltam UH-n, 2 majdnem 3 cm-es érett petém volt, és a PG53 csak a karikákat mutatta, páfrány sehol sem volt! Azzal a lendülettel dobtam is ki a kukába!

2009. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom...Én múlt hónapban akkor láttam benne páfrányokat, amikor peteérésem volt. Csak akkor az együttlét nem jött össze:(
2009. nov. 18. 21:11
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

Szia!

Én szeretem a mikroszkópot,mert percre pontosan mutatja a peteérésemet,ugyan abban az időpontban mint az ovuteszt.

Talán azok,akik azt írjk,hogy semmire sem való,kicsit "bénák" meg kell tanulni a használatát,apró pici mozdulatokon,türelmen és ügyességen múlik a sikeressége.És bizony jól működik!

Pl az sem mindegy mennyi nyálat teszel a tárgylemezkére!!!és még sorolhatnám,nekem bevált!

2009. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!

Amíg te ügyeskedsz a mikroszkópodon addig én inkább apán ügyeskedek. Lehet te meg abban vagy béna???? :P

2009. nov. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó ez dúrva volt, mégha oda is írtad a kis "jelet". Nekem sem mutatta először. De mostanra megtanultam használni, azt hiszem:) Ja, erre tegnap leejtettem és széttört:(
2009. nov. 19. 08:37
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó elötti válaszoló!

Na nézd csak mennyit ügyeskedem apán,na szívem?

És nem szégyen ha béna vagy a mikroszkóphoz,attól még nem kell a témát terelni,és a mikroszkópozásban ügyes csajokat letromfolni!

Amúgy ezek szerint mégsem vagy olyan húúú de nagyon ügyes APÁVAL,hiszen itt fórumozol nemde?Vagyis teherbe akarsz esni,de nem megy....Valamit mégsem csinálsz jól nem gondolod?

[link]

2009. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Először is te bénáztál le minket, másodszor én is be tudom rakni a 18-as karikákat minden napra, harmadszor voltam terhes csak elvetéltem. Ezért végül is lehet "béna" vagyok ugye?
2009. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami "szivem"! Tudod nem az aktusok számától függ hogy terhes leszel vagy nem. Sok olyan nő van itt akinem nem jön össze több éve a gyerek, bármennyire is szeretné! Sajnos!!!!
2009. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!