Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elolvasnátok? Aggódom nagyon.

Elolvasnátok? Aggódom nagyon.

Figyelt kérdés

3.baba lenne.

Október 6.-án voltam orvosnál, azt mondta talán van egy méh polipom. :( 14.-ére nem vártam a menzeszt, nem is jött. Szerdán teszteltem pozitívat. Pénteken kicsi barnás valami jött, bementem a kórházba, a doki látott 14mm-es méhnyálkahártyát és benne pár mm-es felritkulást. Na mondom ez jó. Teszteltem most reggel de ez meg nagyon halvány lett. Most mi a baj?? ugye nem megy el? :(

Kaptam Duphastont, szedek 3x1 Mg.

Volt valakinek így én nem lett baj? Nem akarom elveszíteni...

Hétfőn 18 mm-es volt a méhnyálkahártyám, azt hüvelyi UH-val nézte a doki. A péntekit hasi UH-val. lehet az nem volt olyan pontos a vastagságot illetően. De inkább az aggaszt hogy miért halványul a teszt?

Volt olyan hogy másfajta teszt meg valakinek erősebb volt?


2013. nov. 17. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
én vennék a helyedbe MOST még egy tesztet,ennyit tehetsz a következő dokilátogatásig.de nem igazán értem,mennyi hetes most a baba?mi az a felritkulás?mit mondott a doki?
2013. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ma reggel teszteltem: halvány....

4 hetes múlhattam, 31naposak a ciklusaim, ma vagyok a 36.napon!!

A doki aki a kórházban megvizsgált csak ennyit mondott. 2 hét múlva menjek a magándokimhoz addig felesleges...

A felritkulás az a baba helye ahova beágyazódott.

2013. nov. 17. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem első babás, rutinos anyuka vagy, ne parázd túl! A halvány teszt is pozitív! Pihenj, amennyit tudsz, ne erőlködj, szerintem ne is tesztelj ennyit, mert csak idegesíted magad, ami most nem tesz jót!
2013. nov. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Várj 2 napot és akkor tesztelj újra. Mást nem nagyon tudsz tenni. Ha halvány a teszt, az attól még pozi, és lehet azért lett halványabb, mert másfajta teszt volt, vagy nem ugyanabban a napszakban csináltad. Ilyenkor még kevés a hcg, pár nap és erős pozi lesz remélhetőleg.
2013. nov. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lett baba kérdező?
2015. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!