Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elolvasnátok. Tegnap már...

Elolvasnátok. Tegnap már feltettem a kérdést, de ma is szeretnék valamit megtudni. Beszéltem egy másik orvossal?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál, és 11,2 és 8mm es tüszőket látott. 7 mm endometriummal.Aki ezt mérte, annyit mondott, bármi lehet....Itt olvastam sok helyen, hogy ezek nagyon picik így...esélytelenek... Ez a másik orvos akit kérdeztem, azt mondta, lehetnek csodák,lehetek ettől függetlenül terhes, nem működünk könyv szerint. 14. napomon voltam...akkor most lehet ilyen kicsi tüszőnél terhességgel számolni, avagy sem??? meg tud termékenyülni? Vagy csak nyugtatni akart az orvos vajon?
2013. okt. 30. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Két orvossal is beszéltél már. Hidd el mi sem tudjuk jobban, mint ők!
2013. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd, itt nem lehet fekete-fehér alapon megmondani a tutit. Esély van, garancia nincs. Nyilván akinek 17-20 mm-es domináns tüszői vannak, jobb "pozícióból" indul, de garanciát ők sem kapnak. De semmi sem lehetetlen!
2013. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat...csak olyan nehéz várni...7hónapja próbáljuk összehozni a babát...ha most sem sikerült, akkor mennem kell valami meddőségi központba....azt ki szerettem volna hagyni...de ha nincs más...a múlt hónapban meg az volt a baj, hogy 11. napon 14mm volt az endometrium, és sok tüsző volt... :(
2013. okt. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!