Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy betegséggel...

Pajzsmirigy betegséggel sikerülhet teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Nincsen nagy gond vele,jód tablettát kell szednem ,mert jód hiányom van! Volt ezzel már igy más is és teherbe tudott esni könnyen? Még idáig nem próbálkoztunk babával,most akarunk bele vágni !A menstruációmra nem hat ki ez a betegség ,nem szokott késni se semmi! Amit észlelek az az hogy nagyon izzad a tenyerem
2013. nov. 18. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagymamámnak, édesanyámnak is pajzsmirigy problémája volt, mindkettőjük teherbe tudott esni, nem is egyszer. Pedig nagymamám fiatalkorában még nem is igazán ismerték fel ezt a betegséget.


Nem tudom számít-e, hogy túl-vagy alulműködésed van, nálunk mindenkinek túl.

2013. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem rögtön de sikerült, nem tudom ez volt e a befolyásoló tényező. én is jódot szedek.
2013. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb fokú pajzsmirigy alulműködéssel azonnal teherbe tudtam esni és egészséges kisfiam született egy problémamentes terhességből.

Fel a fejjel! Sok sikert.

2013. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató válaszokat :)))
2013. nov. 18. 10:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az van és 4.terhességem.Általában elsőre sikerültek,igaz sajnos 1x elvetéltem a pajzsmirigy miatt.
2013. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

volt vérvételed?

hányas a TSH, T3,T4 szinted?

kaptál valamilyen gyógyszert?

2013. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!