Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SEGÍTSÉG! Menstruáció előtt 1...

SEGÍTSÉG! Menstruáció előtt 1 nappal 8 mm-es méhnyálkahártya vastagság jót jelent?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve próbálkozunk babával, de sajnos eddig nem sok sikerrel.

Menstruáció előtt 3 nappal (11. hó 13-án)rózsaszínes folyás volt. Ez mitől lehet? Valamint menstruáció előtt 1 nappal (11. hó 15-én) a dokimnál 8 mm-es méhnyálkahártya vastagságot mondtak az ultrahangon. Ez jó vagy vékony? Miután hazajöttem a dokitól (11.hó 15-én), megjött. Így baba lehetséges????? Vagy ez a folyamat mitől lehet??? Épp ma a menstruációm 3. napjában vagyok. Cicik érzékenyek még most is!!! Lehet ez terhesség??? Kérlek, segítsetek!!! Válaszaitokat előre is köszönöm!!!



2013. nov. 18. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
8 mm-es nyálkhártyával szerintem nem sok esély van terhességre. Főleg,hogy megjött!
2013. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem kevésnek tűnik a 8mm. De mindenkinél más..
2013. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megjött, tehát nem vagy terhes. Ha mégis kételkedsz, teszt.
2013. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem esélytelen, bocsánat. én 10 mm-es nyálkahártyával nem voltam terhes, neked ráadásul időben meg is jött. tesztelj egyet, de sok reményt ne fűzz hozzá. :((((
2013. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsi de ha megjött, nem valószínű.
2013. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 5 mm-el voltam terhes... úgyhogy nem kevés, de nekem nem jött meg a mensim se!
2013. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Azt még megjegyezném, hogy voltunk spermatogram vizsgálaton, illetve hormonvizsgálaton is. Az eredmények jók lettek. Szerencsére!!! Ám a baba mégsem jön... :(
2013. nov. 18. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:

A petevezetéked nem lehet elzáródva?

Nem stresszelsz sokat?

2013. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem stresszelek, ezt nem mondhatnám. A magándokim is ezt vesézi már, hogy megnézi a petevezetékeket. Remélem, nem lesz baj. Csak amiatt aggódom, hogy nem lehet természetes úton, hanem majd csak beültetéssel... :( Mert már ezt is rebesgette az doki. :( De remélem, sikerül természetes úton majd... A férjemmel már mindennél jobban várjuk a picit.
2013. nov. 18. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!