Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja hagytam abba a...

3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót Szeretnénk kisbabát. Eddig a gyógyszer ürülésre miatt még védekeztünk A menzi elött 4 nappal viszont nem, a menzim 3 napja késik, viszont elég sürün vannak menzis görcseim. Teherbe eshettem akkor?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
igen!
2013. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna védekeznetek abban a 3 hónapban sem.

A mai fogamzásgátlók akár 1 nap alatt képesek kiürülni a szervezetből, csak bizonyos nőknek idő kell, hogy újra beinduljon a természetes ciklusuk. Mert nem mindenkinek indul be egyből. De a gyógyszer már réges régen nincs a szervezetedben.

Nem véletlenül lehet baj abból, ha valaki kihagy 1 szemet.

És a kérdésedre is hogy válaszoljak, tehát 1 hete történt az eset. Mivel írod, hogy menzesz előtt voltatok együtt 4 nappal és nem jött meg, hanem 3 napja késik.

Ebből most semmit nem lehet még leszűrni.

Ha minden a nagy könyvben megírtaknak megfelelően történt volna, akkor menzesz előtt ráadásul még termékeny időszakban sem voltál.

Egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy.

Az is lehet, hogy valami miatt késik, de pár napon belül meg fog jönni.

És az sem biztos, hogy megjön ebben a hónapban. A nők nem gépek, van olyan, hogy csak úgy, minden ok nélkül kimarad egy hónap.

Ha továbbra sem jön meg, akkor kb. 1 jó hét múlva csinálj egy érzékeny tesztet.

2013. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtatok! Reggel a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet ami pozitív lett, aztán rá két órára még egyet , másfajtát ami szintén pozitív lett. Lehet hogy korábban jött össze? Mindenesetre még nem kiabálom el de nagyon boldog vagyok...!
2013. nov. 19. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már most pozitív lett a teszt, akkor az nem most jött össze, hanem már előbb.
2013. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma vagyok 4 hetes és 5 napos. Kértem időpontot uh-ra de sajnos csak dec 3.án tudok menni. Nincs semmiféle tünetem még viszont enyhén érzem a hasam alját, néha vannak pici elviselhető görcseim. De csak ennyi.

Ez normális ilyenkor? Remélem rendben vagyok..

2013. nov. 21. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!