Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napos szunet utan kifelejtet...

7 napos szunet utan kifelejtet fogamzasgatlo, lehet belole baj?

Figyelt kérdés

Csunya hormonzavarom volt, igy hat a gynekologusom felirt fogamzasgatlot (Yadine-t)h rendbe hozzon. Mivel ez az elso h ilyen tabletan vagyok a 21 tableta beszedesevel nem ugy szamoltam a 7 napos szunetet, igy hat az utolso tabletat novem. 7en vettem be, majd nov. 10 en megjotes onnantol kezdtem el szamolni a 7 napot.

Igy hat nov. 17en vettem be az elso tabletat. Igy mar gondolom nemvagyok vedve es azota egyutt voltunk a parommal vedekezes nelkul...


2013. nov. 20. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom az orvosod elmondta hogy hogyan szedd a gyógyszert. De ha nem, akkor is ott a betegtájékoztató. Miért nem olvastad el mielőtt elkezdted használni?

Az egészségedről van szó.

3 napos csúszás okozhat galibát, de mivel neked korábban is problémád volt a hormonjaiddal inkább csak újra bele zavartál. Szedd tovább a tablettát és ha az megnyugtat ebben a hónapban használjatok óvszert. A telefonodba írd be az emlékeztetőbe, hogy mikor kell megkezdened a következő levéllel, így megelőzheted a felesleges aggodalmakat.

2013. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen elmondta, es igen, van tajekoztato hozza, mit elolvastam ugy szinten! De ahogy emlitettem most eloszor eletembe szedek afogamzasgatlot, es igen, elvolt magyarazva hogyan tovab a 21 nap utan, de csak annyit mondtak, h akkor szunet van es a 8ik napon menzesz utan vegyem be a masik levelbol az 1 tabletat. Azt nem magyarazta el senki h 7 nap szamolodik a 21 nap utan es onnantol van a szunet.
2013. nov. 20. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:

A tájékoztató VILÁGOSAN elmagyarázza. Ne keress kifogásokat, TE hibáztál.

(Az se mentség, ha nem vagy magyar)


Lehetsz terhes. Késve kezdted, ez megegyezik azzal az esettel, mintha az első héten hagytál volna ki (több) tablettát. Ilyenkor a kihagyást megelőző 1 héten folytatott aktusból is lehet gyerek, plusz a kihagyást követően is védekezni kell 1 hétig.

2 hét múlva tesztelj!

2013. nov. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1 szoval sem mondtam, h nem en vagyok a hibas!!! Kifogasokat pedig nem keresek, ha rosszul ertelmezted volna... nem kell rokton az ember fejet levenni!

Ha viszont besikerult a baba, akkor meghagynank termeszetesen mivel tervbe volt mar, csak varni szeretttunk volna vele jovo evig.


P.S.: amugy meg azt hittem ez az oldal segitseg kep szerepel az embereknek, kik szeretnenek megtudni informaciot vmirol...

2013. nov. 21. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:

"amugy meg azt hittem ez az oldal segitseg kep szerepel az embereknek, kik szeretnenek megtudni informaciot vmirol.."


Mintha nem kaptad volna meg a segítséget!

Segítséget pedig illik megköszönni, nem pedig hőbörögni!

2013. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

neharagudj, nem akartalak megbantani, csak felhuztak munkaba es majd jott ez a koment. Tudom h en hibaztam, de mivel a gynekologusom otthon van az orszagomban en pedig kint elek kulfoldon, es itt az orvosok pedig nem valami segitokepesek. Elkuldot mikor bent voltam nala fogamzasgatloert es nem irta fel. Igy szerencsere a parom testvere ep jott hozzank, O hozot nekem Magyarorszagrol.


Amugy koszonom szepen a valaszodat, igen nagyon nagy segitseg volt, mivel legalab 1 vki ki elmagyarazta rendesen. Meg1x, neharagudj h igy hoborogtem neked, nem volt szandekos...

2013. nov. 21. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!