Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki mostanság így járt,...

Aki mostanság így járt, válaszolna?

Figyelt kérdés
Megszűnt a munka viszonyom, de kismama vagyok. És ez utólag derült ki. Kapni fogok gyed- et? Járni fog? Neten azt olvastam, ha előző évben meg van 365 nap munka viszony, akkor jár. Ez igaz lehet?Van valaki aki esetleg így járt?2 év folyamatosom van. Így vajon ha megszülök , fogok kapni gyedet?
2013. nov. 21. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a szülés napján nincs munkaviszonyod nem jár :(
2013. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:-(.
2013. nov. 21. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól írják, ha nincs munkaviszonyod a szüléskor, akkor nem!

DE! Hívd fel az OEP-et, meg a munkaügyit, mert nem vagyok benne biztos, de elmész álláskeresésire,akkor lehet,hogy kapsz!

2013. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gyed semmiképpen nem fog járni! Igaza van az6 előttem hozzászólónak! Elsőnek OEP ott megmondják mi legyen utána meg a munkaügyit mert lehet hogy THGY fog járni! Meg kell érdeklődni.
2013. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért kicsit ez minősíti magyarországot....szüljenek a nők, de megélhetést nem biztosítanak hozzá....szégyen!
2013. nov. 21. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!