Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha teherbe estetek, elmaradt...

Ha teherbe estetek, elmaradt menstruáció után mikor teszteltetek pozitívat, milyen folyásotok volt?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után teszteltetek, lényeges hogy reggel történjen még az elején?

Mennyi idő után mutatja ki biztosan a délutáni, esti időszakban a teszt?

Megváltozott a folyásotok? Ha igen milyen volt?


2013. nov. 21. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem változott meg a folyásom. Olyan volt, mint bármikor máskor.

Egyébként 3 napja késett a vérzésem, amikor is délutáni vizeletből erős pozitívat teszteltem. Átlagosan 24-25 napos ciklusom volt.

Egyébként teszteléssel, hogy biztosra menj, mindig érdemes megvárni azt az időt, amikor is már késik a vérzés. Előbb nem érdemes tesztelni.

És a lényeg, hogy a teszt koncentrált vizeletből történjen. Ha a teszt előtt az illető többször volt pisilni, akkor ha még nincs annyi HCG a szervezetben, pl. nem várt vérzés előtt, akkor negatívat fog mutatni, pedig valójában terhes az illető.

Ezért érdemes reggeli vizeletből csinálni a tesztet, mert elvileg éjjel nem jár az ember pisilni.:) Vagyis nem annyiszor, mint napközben.

2013. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor voltam együtt a párommal. Onnantól kiszámolom a 2 hetet.. ha pont úgy jön ki, hogy 2 hét + 4 nap múlva kéne mensiznem akkor várok 6-7 napot és akkor tesztelek.. Remélem érthetően fogalmaztam.. :D
2013. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mensi utáni 6. napon teszteltem először, akkor nagyon halvány pozitív lett, aztán a 10. napon éppen, hogy nem egyforma színű a kontrol csíkkal. Hétfőn megyek első uh-ra, hogy mi a helyzet. Egyébként a folyásom ami volt is most teljesen eltűnt :D Szóval erről nem tudok nyilatkozni.


Egyébként mindig függ az együttlét időpontjától. Együttlét +10-14 nap a beágyazódás végéig, aztán változó, hogy kinek mennyire gyorsan termelődik a hcg a szervezetében.


Nekem az első déli vizeletből, a második esti, a harmadik hajnali a 4. déli, sok ivás után :D De a reggeli vizelet tartalmazza koncentráltabban. Csak azért teljen el 6 óra alvás előtte, ivás és minden nélkül akkor az igazi.

2013. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!