Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt közületek olyan aki a...

Volt közületek olyan aki a menstruáció utolsó napján esett teherbe? Tapasztalatok? Vélemények? Saját sztorik.

Figyelt kérdés
Történt az, hogy a férjemmel megszakításos módszerrel "védekezünk". 2 hónapos házasok vagyunk,szeretnénk babát de nem vagyunk különösképpen rágörcsölve a dologra.Úgy vagyunk vele hogy akkor jön amikor jönni akar...de, nekem 28 naposak a ciklusaim, a menstruációim 3-4 naposak. Most a 4.napon voltunk együtt amikor már vér nem is jött belőlem hanem barnázás(utóváladék) és akkor a férjem belém élvezett.Ez volt múlt vasárnap nov. 17-én. Rá 2-3 napra furcsa barnázás jelent meg a tisztasági betétemen.Nem értem mi lehet ez hiszen a beágyazódás a fogantatás után 7-9 nappal van.Akkor mi ez?Lehet így teherbe esni vagy kizárt?Minden vélemény érdekel.

2013. nov. 21. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
kevés az esély,de lehetséges
2013. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokszor leírtam már ezen az oldalon a saját esetemet. :D

Szóval mi a menstruációm utolsó (6.)napján voltunk együtt a férjemmel.Mindig pontos 30 napos ciklusaim voltam.

Mégis teherbe estem.

Ma már 11 hónapos a lányunk.Szóval még ha nagyon ritka is,azért előfordulhat. :)

2013. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mielőtt babát vártatok szedtetek valamilyen vitamint,ittatok valamilyen teát vagy mit csináltatok a teherbeesés érdekében?Ovulációs tesztet használtatok?Nekem vegyesek a tapasztalataim.Van ismerősöm ki stresszes életet él, dohányzik,nem táplálkozik és mozog egészségesen mégis teherbe esett hamar de pl. a sógornőm egészségesen él,nem dohányzik,nem iszik,semmilyen káros szenvedélye nincs és 8 évre jött a babájuk mint ahogy összeházasodtak.Semmi gond nem volt náluk és mégis nagyon nehezen jött össze.Olyan furcsa helyzetek vannak.
2013. nov. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!