Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 30-ai utolsó...

Szeptember 30-ai utolsó menszi, október 4-ei együttlét, ha terhes vagyok, már minden teszt kimutatná?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2013. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, bőven
2013. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lenuci válasza:
Én 2 hónapos(8 hetes terhes )voltam,mire a teszt kimutatta,addig minden héten csináltam és semmi.Második kisfiamat várom:)szóval,ha okt 4 után termékenyültél meg,amit ugye senki sem fog tudni,mikor volt pontosan,akkor még van esélyed:)a doki amúgy a menzeszhez fogja számolni a terhességi heteket.úgyhogy a válaszom nem:)
2013. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen
2013. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Miután a peteérés ideje a menszesz utáni 10-15 nap közzé esik az október 4-ei együttlét túl korai volt egy esetleges fogamzáshoz.A terhesség megállapításához, így felesleges volt tesztet használni.
2013. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de nem 100%. Sok oka lehet annak, hogy a teszt nem mutatja ki a létező terhességet, vagy hogy "téved". Menj el dokihoz: a doki véleménye és a teszt együtt jobb eredményt adhat. (Olyat is látott már a világtörténelem, nem is ritkán, hogy valaki csak a szülésnél szembesül vele, hogy az előző kilenc hónapban terhes volt... - lásd a néhány hete vetített "Nem tudtam hogy terhes vagyok" c. tévésorozatot, bár úgy látom, épp most nem megy sehol).
2013. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!