Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem élő már a terhesség,...

Ha nem élő már a terhesség, akkor hány nap múlva kezd el halványodni a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor a HCG kiürül a szervezetből, 2-3 hét.
2013. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt napján pozitív lett, utána egyre halványodott és a nemvárt utáni 5. napon már teljesen negatív majd kb. pár nap múlva jó erős vérzéssel megjött.
2013. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj, ez nagyon rossz lehetett. Bár ez elég gyakori jelenség, csak korábban, amikor még nem voltak ilyen könnyen hozzáférhető tesztek, a nők nem is tudták meg, hogy terhesek voltak, egyszerűen csak azt hitték, hogy késett...

A nőgyógyászok is inkább azt javasolják, hogy elég egy héttel a nemvárt után tesztelni, az a biztos. De persze kinek van türelme azt kivárni? Én is mindig azonnal tesztelek, ha csak 1-1 napot is késik. De eddig még sajnos mindig csak késés volt...

2013. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn csináltam tesztet, akkor már egy hete késett, erős pozitív volt, már tüneteim is voltak, hányinger. Pénteken szintén csináltam egyet, mert egyre kevésbé voltak tüneteim, biztos is voltam benne, hogy már halványabb lesz a teszt, de ugyanolyan erős volt. Most vasárnapra már szinte semmilyen tünetem nincs, még nem jött meg mindig. Mikor teszteljek mégegyet szerintetek? Igazság szerint abszolút semmi esélyét nem láttam, hogy terhes legyek, még javában szoptatom egy éves lányomat, már ő is rásegítéssel született mert nem volt peteérésem csak hébe-hóba.
2013. nov. 24. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én biztos csinálnék holnap reggel még egyet, aztán irány a doki. Az, hogy változóak a tüneteid semmit nem jelent.

Én is így voltam anno, 10 hónapos lányomat még szoptattam, voltak mindenféle tesztjeim, halványak meg erősek, össze-vissza. Csodálkoztam is volna, hogy terhes vagyok mert a lányom is lombikbaba. De aztán mégis azt voltam, azóta már van egy makkegészséges gyönyörű kisfiam:)

Úgyhogy szerintem nálatok is jön a kistesó!

2013. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok Neked kedves utolsó!

Igazából kicsit félek megtudni ha tényleg terhes vagyok, tudom hülyeség és struccpolitika. Nem terveztünk 3. gyereket, kettő már van, de természetesen várjuk nagy szeretettel ha jönni fog.

2013. nov. 25. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!