Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe görcsök, három napja...

Enyhe görcsök, három napja késő menzesz. Lehet baba? Teszt korai lenne?

Figyelt kérdés

Harmadik napja késik a menzeszem (mindig pontos volt), ellenben a hasam görcsöl, bár enyhébben, mint amikor épp megvan.


Sosem kerestem magamon tüneteket, de most már reménykedni kezdtem, mivel eddig még sosem késett 1 napnál többet a menzeszem. Ez az enyhe mensi-szerű görcs jelenthet esetleg babát, vagy ez már annak a jele, hogy meg fog jönni?


És ha esetleg holnap reggelig sem jön meg, érdemes már tesztet csinálnom? Kimutatná már a terhességet? (Nem szeretnék csalódni/túl hamar tesztelni, mert már 11 hónapja próbálkozunk).



2013. nov. 16. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem baba lesz. Ha van teszted, reggel csináld meg. A mensis görcsök a terhesség elején megmaradnak, magnéziumot kell rá szedni. Ha terhes vagy 7-8 hetesen menj csak dokihoz utolsó mensitől számolva. Írj majd mi lett.
2013. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sajnos nincs itthon teszt (bánom is már, hogy nem vettem ma). Tudom, hogy legjobb lenne reggeli első vizeletből csinálni, de ha esetleg délelőttiből csinálom? Mert akkor reggel az ügyeletes gyógyszertárban tudnék venni.
2013. nov. 16. 20:18
 3/14 anonim ***** válasza:
Késés után bármikor kimutatja, este is :) Max addig ne egyél, ne igyál sokat, így nem hígul a vizeleted.
2013. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tippet! :)
2013. nov. 16. 20:21
 5/14 anonim válasza:
Nekem is három napja késik. Én csak hétfőn tesztelek. Nekem nincsenek görcsein.írd meg kérlek mi volt az eredmény. drukkolok!!!
2013. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
tedd el a reggeli vizeletedet a hűtőbe, ha megvetted a tesztet vedd elő a pisit, hagyd míg szobahőmérsékletű nem lesz és utána megcsinálod. ennyi!
2013. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 napot késett és a délutáni vizelet kimutatta, de pl barátnőmnek még 1 hét múlva sem, pedig terhes volt. Ez szerintem mindenkinél változik. Az első babánál 2 nappal a nem várt előtt már kimutatta.
2013. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem 4 napja késik! :)

Sok sikert! Írj majd, hogy mi lett. :)

2013. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Okés, holnap megírom :))
2013. nov. 17. 20:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2013. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!