Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. dpo-n erős 'mindjárt...

7. dpo-n erős 'mindjárt megjön'érzés. Miért érzem ilyen hamar?

Figyelt kérdés
1 hét van még a nem vártig. Máskor is szoktam ilyen premens tüneteket érzeni, de most így egy héttel hamarabb nagyon korainak tartom, mert nagyon erősen érzem a hasamba + a jobb petefészkembe nyilallgat. Tudom az még korai hogy babát jelezzen bármilyen tünet is. Volt már valakinek hasonló?
2013. nov. 22. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én éreztem fájdalmat a petefészkem körül, amikor baba lett. Csak nem tudtam, hogy amiatt van.
2013. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, úgy vagyok vele hogy már nem adok a tünetekre, de olyan jó lenne :) Totálisan azt érzem mint mikor megszokott jönni, a derekam is majd leszakad, de még 1 hét van a nem vártig. Majd elválik.
2013. nov. 22. 18:47
 3/15 Estrella84 ***** válasza:

Szia!

Nekem is hasonló tüneteim vannak, szintén 1 hét a nemvártig.

Csak nekem már a hőm is fent van pár napja, reggel mérem, szájban, mindig ugyanabban az időben. Ráz a hideg és olyan fáradt vagyok egész nap, hozzáteszem, hogy nem vagyok megfázva sem felfázva. Majd kiderül, drukkoljunk együtt :)

2013. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én is szurkolok neked :)
2013. nov. 24. 11:56
 5/15 Estrella84 ***** válasza:

Milyen tüneteid vannak még? Mikor volt ovulációd?

Nekem ez a 10.dpo-m.

2013. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez PMS nekem minden hónapban kerek 1 héttel pé.után kerek 1 héttel mensi előtt volt.
2013. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy olyanok ezek a tünetek mint a pms, csak nekem nem szokott jóval egy héttel a mensi előtt jelentkezni.

9 dpo-n vagyok ma. A tünetek nekem csak azok amiket írtam, szinte egész napos hasfájás, néha-néha görcs, konkrétan a jobb petefészkembe nyilallgat, hasonlóan mint ovukor + fáj derekam is. Tudom ezek két esélyes tünetek.

2013. nov. 24. 19:14
 8/15 A kérdező kommentje:
+ gyakori vizelési inger.
2013. nov. 24. 19:16
 9/15 Estrella84 ***** válasza:

Kérdező miújság veled?

Nekem sajnos ma megjött :( .

Új hónap, új remény :)

2013. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szia! sajnálom, én 29-30.a körül nem várom. Szóval még van pár napom. Hidd el tudom milyen csalódni, nyár óta minden hónapban ezt élem át. Csak annyit tudok mondani, hogy fel a fejjel, valóban új hónap új esélyek, talán majd karácsonyra :)
2013. nov. 26. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!