Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 6. án lesz 4hónapos...

Itepiaka86 kérdése:

December 6. án lesz 4hónapos a kislányom! Szeretnénk neki kistesót! A szülés óta még nem volt meg a mensim. De 2napja folyamatosan szédülök, hányingerem van! Ilyenkor mikor érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is!
2013. nov. 23. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Együttlét után kb. 2 héttel.
2013. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát akármikor..!

és nem kötekedés képen kérdezem-de miért akarsz ilyen hamar teherbeesni..??

nagyon megterhelő lesz a két picivel. még a nagyobbikkal is rengeteget kell foglalkoznod,és közbe ott lesz a pici aki szintén rengeteg törődést igényel.

2013. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vettem kötekedésnek!

A kislányunkkal 2év próbálkozás után sikerült teherbe esnem. Így úgy voltunk vele,hogy nem védekezünk, jön majd a kistesó, ha jönni szeretne, bár őszintén nem hiszem,hogy ez ennyire könnyen sikerülne most, ha a kislánnyal ennyit kellett várnunk

2013. nov. 23. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
azért mert az első nehezen jött össze a második akár elsőre is sikerülhet.. :)
2013. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az első nagyon nehezen jött össze,megszületett 3 hónapos volt, mikor ismét teherbe estem, pedig az első előtt azt mondták csak lombikkal lehet gyermekünk, spontán fogantak, egyik 4 éves a másik 3 éves, és van egy 3 és fél hónapos kisfiúnk. Nagyon nehéz volt a lányoknál kis korkülönbséggel és ő velük még mindig nagyon nehéz.
2013. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes tesztelni. Édesanyám 5 hónaposan lett utánam terhes az öcsémmel, úgy, hogy közben nem jött meg neki. nála az lett feltűnő, hogy én abba hagytam a szopást. A teszteléssel nem veszítesz semmit. Max ha negatív pár nap múlva újra tesztelhetsz.

Van egy ismerősöm aki idén januárban szült, aztán márciusban megjött neki, már nem tudott sajnos szoptatni, és áprilisban már nem jött meg, decemberre várják a második babát, nem lesz egy év a két tesó között.

Szóval tesztelj bátran!

2013. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!