Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja volt egy missed ab...

5 napja volt egy missed ab miatti műtétem,8. hétben halt el a terhességem. Amint lehet, újra szeretnénk próbálkozni. Érdemes-e, és egyáltalán szabad-e addig is folyamatosan szednem az Elevitet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 11:41
 1/7 anonim válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam én is,évekkel ezelőtt.Én szedtem az Elevitet továbbra is.Könyebben teherbe esel egy ilyen műtét után mint gondolod!!A 6 hetet várd meg,és utána mindent bele!!SOK SIKERT!!
2009. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

a 6 hetet feltétlen várd meg! nekem is volt egy terhességmegszakításom 9. hétben,de nekem azért mert beteg volt a magzat(ödéma)! annál a terhességnél már előtte IS szedtem az elevitet,és látod mi lett belőle! most már 1 napja betöltöttem a 40 hetet,és egy szem elevit sincs bennem! a dokim is azt javasolta,hogy ne szedjem,persze nem csak nekem mondja ezt,hanem az árából inkább vegyek narancsot,meg mandarint! és egyre több kismamának javasolja ezt az orvosa!

2009. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató választ! Remélem, így lesz!
2009. márc. 11. 11:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most minden tapasztalat jól jön!
2009. márc. 11. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is eben a helyzetben vagyok, 1 hete vagyok túl ugyanazon a nehézségen mint Te. Én is szedtem előte az elevitet, novemberben rákszűrésen is voltam, és az orvos mindent rendben talált. Valahogy tartok az újab teherbeséstől, de hát én 42 éves vagyok. Ezen a fórumon azonban olyan sok biztatást kapunk, hogy érdemes elgondolkodni.

Kedves kérdező!Esetleg tarthatjuk a kapcsolatot, hogy tudjukn egymásnak biztatást, tanácsot adni?

2009. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tarthatjuk a kapcsolatot. Szerintem is nagyon fontos, hogy beszámoljunk a tapasztalatainkról egymásnak. Különösen, ha még lelket is önt az emberbe. Én azóta egy kicsit nyugodtabb vagyok, mióta rátaláltam erre az oldalra. Azóta meg pláne, hogy ilyen kedvesek vagytok, és választ is adtok a kérdéseimre. Köszönöm!
2009. márc. 11. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hete volt a műtétem, 8 hetesen halt meg a baba, de csak 10 hetesen vették észre...

Nekem a dokim bármilyen multivitamin szedését javasolta, így én folytatom a Gravidát, mert azt a terhesség alatt is szedtem... És napi 1 db 3mg-os folsavtablettát is szedek. Azt a szervezet nem tudja raktározni, és nagyon megoszlanak a vélemények, hogy mennyi adag kell naponta, így én nem elégedtem meg a Gravidában lévő mennyiséggel...

Egy másik dokit is megkérdeztem, őt egyértelműen terhesvitamin szedését javasolta, folyamatosan, a műtét napjától!

Remélem, mihamarabb megérkezik mindannyiunkhoz a gólya...

2009. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!