Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk. Az Elevitet...

Babát tervezünk. Az Elevitet napi rendszerességel kell szedni, vagy 2 naponta? Az orvosom nem ajánlotta, mert hogy meghizom tőle.

Figyelt kérdés
De én szeretném kipróbálni , mert 4 hónapja próbálkozunk, és szeretnék egy kicsit rásegiteni. Mindenféle tapasztalat érdekel, esetleg más gyógyszerek is, amik segitik a teherbeesést.
2009. nov. 19. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én már egy éve szedem az Elevitet, mert mi is próbálkozunk, és nem híztam meg tőle. Naponta szedem.

Az első babámnál is szedtem már a babatervezéskor is, és a terhesség alatt is, kb. félidőig. Állítólag nem jó a terhesség végéig szedni, mert nagy lesz tőle a baba.

2009. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ettől nem fogsz teherbe esni,csupán egészségesebb lesz tőle a baba,ha megfogan!
2009. nov. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én szedtem az egész terhességem alatt. Sem nem hiztam meg, sem pedig nagy súlyú nem lett.
2009. nov. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez minden nőnél más, én pl. sokat hiztam tőle, ezért is váltottam.Femibion800-at szedtem már a baba előtt 2 hónappal.Semmit nem vettem észre magamon.
2009. nov. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondta az orvos. Rendes vitamint ajánlott és hetente kétszer az Elevitet.
2009. nov. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hogy találhatnak ki ilyen baromságot, hogy egy vitamin készítménytől elhíznak?!?!

Vitaminok és ásványi anyagok vannak benne!!!Ez NEM hízlal!A hordozó anyag amibe sűrítik szintén nem hízlal!!!

A sok zabálástól a sok szénhidráttól és zsírtól lehet hízni!!!

Akkor a centrum és egyéb vitamin készítmények miért nem hízlalnak?Ugyanaz az összetétel mindben csak a terheseknek szánt vitaminban több a folsav a kálcium és talán még pár B vitamin féle!!

3. babámat várom és mindig elevitet szedtem!!

Nem hízlal és a baba SEM lesz nagyobb súlyú.A baba súlyát az anya tápanyag bevitele és a genetika határozza meg.

Vannak itt korábbi kérdések amiket nagy súlyú kismamák írtak...mind 20-30kilót szedtek fel a terhesség alatt és normál súlyú babáik születtek!!!

Nyugodtan szedjed mert nagyon jó hatással van rád, mert feltölti a tested készleteit.Ezért már a babád is jobb eséllyel fog indulni a fogantatás pillanataiban!

Femibion is jó csak abban nincs vas.Ha hajlamos vagy a vashiányra esetleg vérszegénységre akkor inkább az elevit.

Nők millióinak tökéletes ez a vitamin és én is fél évig szedtem mire megfogant a 3.picikém.

Sok sikert!

2009. nov. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lányok! Elkezdem én is szedni, csak nem minden nap. Egy kicsit a szervezetet szeretném erősiteni ezzel, hátha könnyebb lesz a teherbeeés.
2009. nov. 20. 08:39
 8/12 A kérdező kommentje:
Az elöző terhességem is 1 évre rá jött össze, és nem szedtem semmit. Ezért gondoltam, hogy szednék terhesvitamint, ami felerősit, és hátha a szervezet sokkal könnyebben befogadóbb lesz, igy esetleg hamarabb összejön.
2009. nov. 20. 08:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá, csak épp most küldte egy ismerősöm az Elevitről. Egy csaj Németországban azt akart venni és....

A gyogyszeresz nagy szemeket meresztett ram amikor odaadtam neki a dobozt, hogy ilyet kerek. Itt nem ismertek az Elevitet. Pedig a Bayern gyogyszergyar termeke!

Amikor elmondtam, hogy mi ez a gyogyszer, megnezte az osszetevoket es szornyulkodott!!!!

Azt mondta: ez a tabletta veszelyes a terheseknek! Hiszen ez nagyobb mennyisegu A vitamint tartalmaz! (az A vitamin-kulonosen az elso fazisban- deformitast okozhat! A masik eszrevetel, hogy nincs benne Jod. Hiaba mondtam, hogy azt a tajekoztatast kaptam, hogy eleg az a mennyiseg ami a konyhasoban es a vizben van. Erre o csovalta a fejet. Azt mondta, hogy nem tudja ki adta ezt a keszitmenyt, de azonnal hadjam abba a szedeset!

Az ELEVIT-et Nemetorszagban nem lehet forgalombahozni, mert veszelyes a magas A vitamin tartalma miatt!!!

2009. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jézusom! Akkor most mit csináljak? Szedjem, ne szedjem?Lehet ennek hinni?
2009. nov. 20. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!