Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyomásra kevés folyadék...

Nyomásra kevés folyadék szivárog a mellemből, ma kellene nem-megjönnie. Mi okozhatja? Hormonális változás vagy esetleg terhességtől is lehet?

Figyelt kérdés

Ma lenne esedékes a menstruációm, de az utrogestan miatt nem jön meg, így azt sem tudom hogy hányadán állok a mensivel.


A mai hcg tesztem negatív volt. Viszont a minimikroszkóp már 4 napja páfrányos (előtte nem néztem). Az utrogestan okoz esetleg ilyen tüneteket?


2008. júl. 10. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is: ne nyomkodd! :-) Nem szabad. Nekem is jött sárgás folyadék a mellemből, mégis megjött, és a tesztem is negatív. Ez van. Az amit szedsz, nem tudom mi, abban nem tudok segíteni, hogy vajon az kavar-e be. Azért jó próbálkozást, és remélem hamarosan sikerül!
2008. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Akkor várok még egy pár napot, aztán meglátjuk.
2008. júl. 10. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
En szedtem utrogestant terhesseg elott es utan is. Terhesseg elott a ciklus masodik felotol kellett szednem 10 napig. A 10 nap utan 2-3 napra megjott. ez ido alatt sokat aludtam es fajt a fejem de a melleim valtozatlanok voltak. Nem tapasztaltam semmi folyast. Terhesseg elejen amikor szedtem az almossaghoz es a fejfajashoz tarsult egy jokora hanyinger is. Az orvos javaslatara abbahagytam a gyogyszert mert ugy velte hogy a hormonjaim rendben vannak es nincs szuksegem a bogyokra. Amit abbahagytam jobban ereztem magam. Ez egy eleg nagy dozisu hormonkeszitmeny es nem csodalkoznek ha ettol szivarogna folyadek a melledbol...a sajat tapasztalataimon kivul mast sajnos nem tudok irni...biztosat csak az orvos tud mondani.
2008. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!