Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esetleg valaki, akinek szellem...

Esetleg valaki, akinek szellemcsík után átváltott pozira a tesztje pár nap múlva? Ma reggel teszteltem CORAX-al, reggeli elsőből, és olyan szellemcsíkos lett, mint az állat. Amúgy milyen teszt ez a CORAX? Minél több véleményt kérek.

Figyelt kérdés

Itt a görbém:

[link]

Most akkor van még esélyem a Babára, vagy már nincs, és valami bajom van, azért nem jön meg?

Köszi a válaszokat.


2009. nov. 20. 08:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
tedd fel a képet.
2009. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Sajna nem tudom, mert otthon van, Én meg most dolgozom.

Szellemcsík (amilyen lett): a második csík helyén egy totál fehér, de jól látható csík. Ez az, ugye?

2009. nov. 20. 08:50
 3/21 anonim ***** válasza:
A görbéd szépen alakul,de a fehér csík az szellem csík vagy rossz a teszt. Sok sikert! 1 évet közködő,de ma már egy 3 hónapos picilány anyukája :)
2009. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igen simán lehetsz terhes, valószínű nem termelt a szervezeted elég hcg-t. Ismételd meg egy másik teszttel is, hogy biztos legyél benne.

Nekem is volt ilyen, és baba is volt.

2009. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszi, tudom, hogy a szellemcsík negatív igazából. De arra lennék kiváncsi, hogy járt-e így valaki, és utána mégis pozit tesztelt?

Mi már több mint 4 éve várjuk a csodát.

2009. nov. 20. 08:53
 6/21 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Milyen tetsztet ajánlasz?

2009. nov. 20. 08:54
 7/21 anonim ***** válasza:
előző vagyok...ja a corax tesztet hanyagold! Átvágott engem is. sima vizet ráengedtem a harmadiknál és halvány rózsaszín lett a csík :S Gabriel az nálan mind két terhességemnél valósat mutatott,már mensi elött 2 nappal ott volt az a bizonyos csík :)
2009. nov. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél kétfélét, van egy olcsóbb, ami csak egy papír, semmi extra, a nevét nem tudom, és vegyél egy olyat amit majd ajánlanak a patikában.

8:53-as

2009. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát csak az lesz és majd hétfőn tesztelek. Köszi.
2009. nov. 20. 09:07
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a 29. nap környékén volt ovud, ami azt jelenti hogy nagyon korán teszteltél. Szerintem egy jobb minőségű teszt sem mutatná ki még ha babát várnál. A Corax-szal nekem is ez volt mint Neked és nem vártam babát. Próbálj majd másik teszttel. Nekem a MediLab sem vált be, többször volt halvány pozitiv (ugyanakkor Clearblue negativ) és nem voltam terhes.

Amikor én teherbe estem peteérés után 10 nappal volt szellemcsikom (vagy legalább is alig látható csik, teszt: Predictor Earlier Result) és 4 nap múlva erős pozitiv.

Remélem segitettem. Drukkolok!

2009. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!