Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha üres a petezsák akkor a...

Ha üres a petezsák akkor a terhességi teszt meddig mutat +? 7+3 hetesen még mire várhat a doki?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg ne adj Isten arra kerülne a sor,hogy művileg kell befejezni a terhességet akár még utánna napokig is pozitív lehet a teszt.

A doki lehet arra vár,hogy kialakuljon még valami a pzsákban.

Habár ha tényleg ennyi idős vagy akkor már nem sok remény van.Hisz lennie kellene szívhangnak!

Sajnálom! :(

2009. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És mekkora a p.zsák? Nem lehet, hogy korábban volt ovud, és esetleg nem vagy még annyi?
2009. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
23mm-es petezsák, 28 napos a ciklusom.
2009. nov. 20. 10:54
 4/13 A kérdező kommentje:
A doki szerint is már látni kellene valamit.
2009. nov. 20. 10:55
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy ilyen kuszán írok, de mindíg jutnak ujabb kérdések az eszembe.42 éves vagyok. Lehet, hogy a kor miatt sem alakul ki az embrió?
2009. nov. 20. 10:58
 6/13 anonim ***** válasza:
A zsákmérettel nincs gond, de egy kb. feleakkora babót kellene már látnia benne.
2009. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2009. nov. 20. 11:18
 8/13 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy csak még nem látszik? hátha csak szar a gépe...vagy ilyesmi :(
2009. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nemhiszen, hogy szar a gép november 4.-től minden héten nézi az ultrahangon és csak a héten látszódott a petezsák is. Nekem is mutatta és tényleg üres egy ovális petezsák látszik.
2009. nov. 21. 08:12
 10/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A terhességi teszt még sokáig pozitív lehet, akkor is, ha már nincs baba. Sajnos én is hasonló cipőben jártam : nekem a petezsák volt 8 hetesen akkora, mint amekkorának az embriónak kellett volna lenni, és őt még csak látni sem lehetett. De a doki türelmes volt. Sajnos nem sokkal később elvetéltem. A mi korunkban gyakoribb a genetikai probléma a petesejtjeinknél, mert azok velünk egyidősek. De ez nam azt jelenti, hogy nekünk már nem lehet babánk!!!

Talán arra vár a dokid, hogy a baba eldöntse, szeretne-e megszületni. Vagy attól fél, hogy csak elnézte a méreteket. Nem írtad, hogy hasi vagy hüvelyi ultrahang volt. Hasinál sokkal kevesebbet látnak. Hallottam olyan kismamáról is, akinek csak a 9.-ik héten látták a pulzálást, és egészséges babája lett! :) Drukkolok neked is, hátha csak bújócskázik az a baba!

2009. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!