Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miér érezhet valaki terhességi...

Miér érezhet valaki terhességi tüneteket, ha negatívak a vizsgálati eredmények? Vizelet vizsgálatnegatív, hasi ultrahangon se látszik semmi. (petezsák talán már lenne elsö harmad végén 10. hét nagyjából)

Figyelt kérdés
Van hányinger,növekedett a mellem, néha még barna folyásom is van mestruációm kevés.
2009. jún. 25. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért éreztem, mert annyira akartam babát. És az emberi test csodákra képes, az agyad bármit el tud hitetni veled. Én még hánytam is reggelente. :-(
2009. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Sajnos ez az amikor az ember beképzeli magának. Ettől függetlenül érdemes lenne egy másik dokit is keresni mert a menzi helyett barnázás lehet ciszta vagy más okból. Baba biztos nem mert az már az 5. héten látszik hasi uh-n (nekem 8mm-es petezsák volt akkor). De lehet vírus, vagy valami betegség. Vizsgáltasd ki magad.

Minden jót!

2009. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. jún. 25. 18:46
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves 2.válasz írója!Köszönöm Neked is.Ebben lehet valami,mert a hazipatika.com-on is ezt ajánlotta a nögyógyász.
2009. jún. 25. 18:53
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem téveszthette meg valami a uh készüléket?Elég szük nadrág volt rajtam s azért nem vett észre semmit?
2009. jún. 25. 19:15
 6/15 A kérdező kommentje:
Mondta,csináljak itthon egy tesztet.Azon se ott volt a második csík ahol kell
2009. jún. 25. 20:07
 7/15 anonim ***** válasza:

Hormonzavar esetleg?

A másikra itt vannak a válaszaid. Nem vagy terhes, sajnálom.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2009. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ma reggel pozitívat teszteltem (Gabriel). Vékony a csík, vékonyabb, mint a tesztablak csíkja, de elöbb jelentl meg,mint a kontroll-csík.
2009. jún. 26. 06:51
 9/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kisebb idős terhesség van mint Te gondolod,már 6-7 hetesen szívverés is szokott lenni!!

Az egyik barátnőmnek is volt + tesztje de nem volt az! Bármi lehet még!!

2009. jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Április utolsó vagy május elsö hétvégéjén lehetett a fogantatás.
2009. jún. 26. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!