Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik. Lehet, hogy...

10 napja késik. Lehet, hogy teherbe estem az ujjazástól?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és szűz. A barátommal még csak a pettingnél tartunk. Amikor ujjazott mindig próbáltunk óvatosak lenni, hogy ne kerüljön semmi az ujjára.

De most 10 napja késik. Lehet, hogy mégis teherbe estem?

Csak az nem hangzana furán a szüleimnek vagy az orvosnak, hogy "hé terhes vagyok, de még szűz. az ujjazás következtében estem teherbe!"


2009. nov. 20. 11:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%
Sőt, ha nem vigyázol, még a masztitól is teherbe eshetsz... Gondolkozz már. :/
2009. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
:D
2009. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj ek nődokihoz és mond el a problémád.

Lehet hogy ő felvilágosítana a dolgokról.

2009. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Vagy nem 19 vagy, vagy kamu, vagy van még egy, de azt nem hinném, hogy ennyire tudatlan vagy.
2009. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
35%

csinálj tesztet!!!


és szerintem lehetséges

2009. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

először is ha attól félsz, h terhes vagy miért nem veszel egy tesztet??

egyébként szerintem nem vagy terhes, bár manapság semmi nem elképzelhetetlen:D

a késés valószínű azért van, mert a hormonjaid szórakoznak veled, és most jól beparáltál és attól is késik.

vagy szimplán nem volt peteérésed, attól késhet, sőt akár ki is maradhat vérzés!!!


menj el egy orvoshoz, de sztem ne is említsd neki, hogy szerinted ujjazástól vagy terhes, mert nem fog komolyan venni. csak szimplán mond meg neki, hogy szűz vagy még, késik és ettől te aggódsz.

2009. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges ha először ő elment,valamilyen módon rákerült az ujjára...10 nap késés sok,lehet valami hormonzavar vagy akármi van a háttérben,menj el dokihoz,vagy előte vegyél tesztet ha az megnyugtat
2009. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Tudom, szerintem is őrültségnek hangzik. Olvastam itt sokszor, hogy lehetséges így is teherbe esni, de gondoltam, hogy ugyanmár minimális az esélye...

Nemsokára hoz a barátom egy tesztet és megcsinálom.

2009. nov. 20. 11:23
 9/32 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet és halvány pozitiv. Ez lehetséges? :( :( :( Most mit csináljak? :( :( :(
2009. nov. 20. 11:59
 10/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem első reggeli vizeletből csináltam. Az befolyásolja?
2009. nov. 20. 12:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!