Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MR először negatívat mondtak,...

MR először negatívat mondtak, most pozitív? Ugyanaz a lelet. Eltérő válaszok?

Figyelt kérdés
Hogy lehet, hogy mást mondanak? A hypofizísben egy fél cm-es valami van.Nem is tudják mi az.DE volt egy elejtett mondata, hogy lehet nem is engedi az agyalapi mirigyem a teherbeesést. MOST MI VAN, mi lesz? Volt aki hasonló helyzetben volt? Lehet még baba?
2009. nov. 20. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Értem mit mondassz!

Nekem is agyalapi mirgy jó undulatú daganatom van, 5mm es! ez a daganat prolaktint termel ami a szoptatási hormon, és ettől nem sikerült a baba, ezt a magas prolaktint be kell állitani én gyógyszert szedek rá bromocriptint, és mostmár nem magas a szintem, + még kelett szurikat kapnom peteérés miatt, és most sikerült is a babám, ez nem halálos!!!!!visszafejlődhet!eleinte énis megvoltam ijedve!!!!!



a lapon mi van irva leirod pontosan??????nekemis anno ugy segitettek hogy leirtam mi van a alapon mert nem igazán értem ki mondta hogy negativ???????nekem is van negativ valami odairva, de az nem a hypofízis daganatról van szó. fél mm es a tiéd is akkor, és az bizony daganat ha az is ott van.

2009. nov. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! El voltam havazva, de érkezik a válasz. Köszönöm, hogy írtál, tulképpen. nem sok mindent írtak a papírra..

Sella MR: az adeno-hypophysisben 5 mm-es csökkent jelintenzitású terület, mely kontrasztot kevéssé halmoz. Tartós Bromocriptin kezelést javasol. HÁT ENNYI!

2009. nov. 24. 07:41
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is ennyit irtak rá. Na ez azért van,mert nekem a dokim azt mondta hogy mivel ez még kicsike daganat, el is mulhat akár, és nem nyom ideget. ha nyomna rálenne irva a papirra. 1cm fölött szokták műteni. ,de a jó hir terhesség alatt mivel nagy hormonváltozáson megy keresztűl a szervezeted elmúlhat magától, vagy kisebbedig, én ebben reménykedem:)


Tudom milyen érzés hogy vársz a babára nem jön, majd dokit keresel és mr re küld előtte is ideg feszültség reménykedés hogy ugyan már ennyire nem lehetek szerencsétlen hogy ez is, és kiderül hogy daganat..... nekem is fel kellet dolgoznom. nekem is 5mm es van 1 válaszoló vagyok!!!!!!!mi 3 éve akarunk babát most ráadásúl szurnom is kelett magam hogy legyen peteérésem, és ez a hónapom 70 ezerbe került, és úgylátszik most sikerült:)


Tudom milyen érzés, nekem határértéken van a tesztoszteron szintem is, államon is van pár szőr, és pcos em is van, szóval eddig rossz hirek voltak ezután jók lesznek hidd el!!!!!!!!


tudom DAGANAT szörnyű szó!!!!!De nem lehet belehalni, még jó hogy ez csak jóindulatú lehet:)De tudom mit érzel. Ti mióta karatok babát??????és van esetleg szemszárazság vagy ilyenek?

2009. nov. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egyből gondoltam, hogy az 1. vagy!Nem vagyok megrémülve egyáltalán. Én is olvasgattam utána és megtudtam vele kapcsolatban pár dolgot. Aki nálunk meg van rémülve az a párom meg a családom. Ugyanis anyukámnak volt márc.-ban egy agyműtéte. Rosszindulatú daganat. DE nagyon kiegyensúlyozott a kapcsolatunk a párommal és vele már megbeszéltük, csak nagyon aggódós. Szóval én is reménykedem. Szemszárazság nincs. Viszont most megyek hüvelyi UH-ra megnézik, hogy van e egyáltalán peteérésem. ILyenkor lehet kérni, hogy nézzék meg a méhet is(méhfalat)? Mert ugye ott lehetnek ilyen göböcskék és az a PCO, nem? HÁt szedem a Bromocriptint bőszen, meg C-vitamint, mert azt beépíti a hypofizis és nagy szüksége van rá állítólag. A szurit mindenki maga fizeti? Azt hittem támogatott vagy ilyesmi... Drukkolok neked mindenestre. Mikor derül ki, hogy van e babóka?
2009. nov. 26. 09:23
 5/6 A kérdező kommentje:
jah, kb 1-1,5 éve próbálkozunk.
2009. nov. 26. 09:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


a pcos nem azt jelenti hogy kis gömböcskék vannak a méhben, ez a petefészkekre jellemző dolog hogy nincs peteérésed, vagy cystád van ilyesmik. nekem 1 dokim nem vette észre 2. dokim igen a pcost!


azt hogy neked milyen alakú a méhed azt ultrahang nem teljesen tudja megnézni, mert ahhoz méhtükrözés kell azt meg műtéttel lehet. nekem csinálták,mert átjárhatósági műtéténél eztis megcsinálják, nekem hál istennek nincs elzáródva a petevezetőm.


a baba már valószinű, 99 %:)

szóval örülünk:)

2009. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!