Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS vagyok. Lehetséges...

PCOS vagyok. Lehetséges lenne, hogy már hat a gyógyszer? Premens szedek múlthé vasárnap óta (ciklusom 9-napja) és már szinte semmi pattanás nincs az arcomon?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, azért szedem. Lehet,hogy már hat a gyógyszer?Mindig tiszta pattanás az arcom,mensi körül szokott csökkeni a számuk,de ma még csak a 14.napon vagyok.És cickafarkfüvet is iszok mindennap egy cszészével.
2009. nov. 20. 15:34
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Nézz utána mert én úgy olvastam több helyen hogy a PCo-nak nem jó a cickafarkfű. Én a palestfűteát iszom és mellé kamilla, méhpempő,citromfű és most akarok én is barátcserjét venni, mert sok jót hallottam róla.

2009. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
premens egyik legjobb készitmény!abba ne hagyd a szedését!!!!!
2009. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mindenféleképpen utánaznézek. Utolsó válaszoló! Te is azt szedted?Mikor hozta meg az eredményt?
2009. nov. 21. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt pattanásom, csak nem volt peteérésem, és ezt kelett szednbem vagyis ezt is. én kaptam szurikatis peteérésre, és most sikerült.nekem nagyon jó volt a premens, vastag lett a méhnyálkahártyám.10 nap szedés alatt
2009. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!