Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSÉGRE LENNE SZÜKSÉGEM!...

SEGÍTSÉGRE LENNE SZÜKSÉGEM! Jó és hatásos pattanás eltávolitó krém, vagy gyógyszer, akármi (? )

Figyelt kérdés
Hát...teljesen elvagyok keseredve. Nagyon zsíros börőm van, már mindenféle kenceficét kiprobáltam kb, de kezdem azt hinni, h immunos vagyok az összes ilyen "vacakra". Voltam bőrgygógyásznál, használtam bőrgyógyászati termékeket, azok is max 1hónap után hatottak 2-3hétig, aztán szedtem egy nagyon erős gyógyszer (sotretett), amit több mint 1évig szedtem (nem lett volna szabad), nagypn szép éett tőle a bőrőm, viszont káros volt ezért abba kellett hagynom. Szóval rengeteg mindent kirobáltam, és kb semmi nem segít. Kérlek adjatok tippeket
2010. júl. 18. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló bőröm van. Régen állandóan tiszta zsír volt, ha hozzá értél érezted a kezeden mintha egy veder zsírba dugtad volna az ujjad. Persze ezt a pattanások kísérték. Nekem az Ilcsi fekete szappan vált be, de csak kozmetikusnál lehet megvenni.. :( Persze ez azt jelenti h pesten megveszed dupla annyiért mint vidéken. Szal ha érdekel én szívesen adok fel neked postán, én úgyis vidéki vagyok olcsóbban veszem meg. Ha meg nem érdekel akkor bocsi a zavarásért.
2010. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

nekem is hasonló bőröm van, nekem a bőrgyógyász vált be.

gyógyszert kaptam, egy nagonerőset.

nem tudom pontossan, de azt hiszem azt amelyik neked káros volt. nekem ez a gyógyszer vált be, de mivel káros hatásai vannak, nem szedhetem mindennap, esetleg egyhéten kétszer.

egyébként én is voltam így hogy azt hittem semmi sem segít. aztán elmenünk az 1.bőrgyógyászhoz. kaptam rá tölle is kenőcsöt de az nekem is csak két-három hétig volt jó. én is elvoltam keseredve, de aztán a barátnőm ajánlott egy másik bőrdokit, kipróbáltam és hatásos volt. nem akarlak fektétlenül egy ujjabb, másik bőrgyógyászhoz küldeni, de ha a sima szerk már nem használnak akk javaslom, hogy menj el.

elöször próbáld meg azt a szappan, de ha nem hat akk sztem fordulj egy másik bőrgyógyászhoz. én ezt tettem és márra már mondhatni baba bőröm van. sokat javult, szépült az arcom. remélem megtalálod a módot ami majd hatni fog...

sok sikert!

2010. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!