Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után 10-11 nappal halványa...

Ovu után 10-11 nappal halványan már kimutathatja a teszt a terhességet? (arra a tesztre gondolok amit már menzi elö 2-3nappal meglehet csinálni)

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
van ráe sély de sokaknak csak a nem várt utn mutat pozitvat. tehát ha negativ akkor ne keseredj el mert pár nap mulva lehet belöle pozitív még.
2013. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kloetta ***** válasza:
nekem menzi kimaradása után 2 nappal se mutatta ki,még halvány csík jele se volt, szóval én várnék még pár napot.
2013. nov. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemet kimutatta bármelyik teszt a 10. napon, igaz akkor még nagyon halványan sejlett fel a második csík, de már ott volt!
2013. nov. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én x-epil teszteteltem és menszi kimaradása előtt két nappal halvány második csík lett,a napján is halvány második csík volt.De van olyan teszt,ami érzékenyebb, 1300 ft körül mozog, drogériában is meglehet venni és ciklus kimaradása előtt már 4 nappal elvégezhető,én használtam már olyat is, és az is kimutatta.
2013. nov. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,1400 ért vettem ma meg.Holnap megpróbàlom:)
2013. nov. 26. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok Neked!!Na hogy sikerült???
2013. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!