Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefekudtem a baratnomel 14 eves?

Lefekudtem a baratnomel 14 eves?

Figyelt kérdés

Lefekutdunk es nem vedekeztunk es valoszinuleg teherbe eset (lehet hogy hulyen fogalmazok)


Megtortent a szex es mielott elmentem azelot ki vettem es akkor mentem el! Es 1 nap telt el! Es elkezdet fajni a hasa attol tartunk hogy terhes de nagyon remenykedunk hogy nem, de altalaba 26-27 e korul szokot neki megjonni most nem tudjuk hogy most mi tortenik :( kerlek,,titeket hogy segitsetek mert nagyon rossz :'( tudom meg fiatalok vagyunk es NAGYON NAGYHIBAT KOVETUNK EL TUDOM FELELOTLENEK VAGYUNK! 15/F ?



2013. nov. 26. 00:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
69%
Gratulálni tudok,hogy 14-15 évesen a du*áson jár az agyatok..ha teherbe esett szép balhét csináltok ,mellette elcseszted az életét egy gyerekkel..ha nem esett teherbe baromi nagy mázlitok van és addig ne feküdjetek le egymással amíg nem tudjátok átgondolni sem,hogy mit csináltok és hogyan..idióták.
2013. nov. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg túl van a peteérésen. Szóval kicsi az e sély, de bármi megtörténhet. Remélem tanultatok ebből az esetből és legközelebb védekeztek. Mióta jártok együtt?
2013. nov. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
49%
orvostanhallgató vagyok,miért gondolod azt,hogy terhes a lány?
2013. nov. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem gondolom csak felek ha teherbe esik csak nagyon felek mert hallotam arrol hogy az elovaladek bol is lehet kisbaba
2013. nov. 26. 00:45
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen tanultunk es mindig fogunk vedekezni
2013. nov. 26. 00:46
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
72 órás tabletta. Én használtam 2-3szor, nálunk a gumi kiszakadt. Nem lettem terhes. Azóta fogamzásgátlót szedek.
2013. nov. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Gratulálok. Mondd megérte gyerekként szexelni? Én az összes ilyen kérdést megmutatnám annak, aki azt állítja hogy normális dolog ilyen korban szexelni. Vegyetek esemény utánit, és pár évig térd közé szorított aszpirinnel védekezzetek.
2013. nov. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 JnéHN ***** válasza:
100%
Gyorsan, még ma menjetek írassatok fel esemény utáni ( 72 órás tablettát)
2013. nov. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ma 26-a van...Akkor ma kellene, hogy megjöjjön neki.. :) Az, hogy fáj a hasa egy nappal szex után, az nem jelenti, hogy terhes.. :) Én ajánlanám a biológia órát és egyéb finomságokat szex helyett... :) Nagyon fiatalok vagytok ehhez..:) Tudjátok mit? Nem a gyerekeket hibáztatom, csak halkan kérdezem, hol vannak a szülők? :) Mivel az én lányom is 14 éves, ennek tudatában teszem fel a kérdést.. :)
2013. nov. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha tudod, hogy előváladéktól is terhes lehet, akkor miért nem védekezel? Ha állítólag szereted, akkor miért nem vigyázol rá? Azt pedig halkan jegyzem meg, hogy baromi korai ez az egész 14-15 éves korban. Elsősorban lelkileg. Az életének ezt az oldalát is hazavághatod egy életre.

Hogy a szülők hol vannak ilyenkor?

2013. nov. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!