Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy teherbe...

Mennyi az esélye, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
A munkánk miatt,sajnos csak minden második hétvégén tudunk együtt lenni a párommal,ami minden hónapban a ciklusom első,és harmadik hetére esik.Szeretnénk babát,de nem tudom,így mekkora esélyünk van rá.Tudna valaki,valami biztatót írni?

2013. nov. 26. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Az en paron kulfoldon dolgozik es havi 1x tudott hazajonni.. mikor 2 hetig itthon volt, peteereskor, nem jott ossze a bebi. Ra kovetkezo honapba peteeres utan napokkal jott haza egy hetvgere,es itt van a pociban a pici (valoszinuleg) leanyzonk. Ne figyeld a naptarat, nekem az volt a titok hogy elkezdtem vasat szedni es nem ra gorcsolni,egyaltalan nem is gondoltam abban a honaoban, hogy terhes leszek (elozo honapot kudarckebt fogtam fel)

Sok sikert,kitartast kivanok,es mielobbi babasodast :)

2013. nov. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a biztató szavakat!!! :) És gratulálok a kis pocaklakóhoz! :)Ezekszerint van remény,ennek nagyon örülök.Remélem hamar összejön! :)Sok sikert,és jó egészséget a picihez!
2013. nov. 28. 08:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Koszonom :) remelem hamarosan te is babat varsz majd :)
2013. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!