Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az óvszert rosszul teszi...

Ha az óvszert rosszul teszi fel a pasi, majd megfordítja, és úgy használja, nagy az esélye, hogy teherbe ejtheti a csajt?

Figyelt kérdés
Mert ugye pl. az óvszer külsejére kerül spermium. És mondjuk ha a csaj még az aktus előtt a gumiban leszopja a srácot? A kérdés pusztán elméleti! Még szűz vagyok, csak néha gondolkodom ilyen hülyeségeken :D
2013. aug. 23. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Óvszert nem fordítunk meg. Bár ezer éve olvastam, de szerintem ez a használati útmutatón is rajta van. Gumiban kielégíteni a barátod? Elég sok gusztus kell hozzá... sosem tenném, utálom a gumi szagát is, az ízére nem lennék kíváncsi.


Szerintem ha valaki követi az alapvető szabályokat, akkor állati kevés az esélye a teherbeesésnek. A problémák az ilyen maszatolásokkor kezdődnek. Ha csak elméleti, akkor arra gondolj, hogy ezeket nem teszed, és akkor nem lesz gáZ!

2013. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kell gumiban szopni? Az óvszert nem fordítjuk meg,mert azon már lehet anyag és az a hüvelybe kerülhet.Mondjuk terhességtől nem kell tartani,ha megfordítja a gumit és csak orál van. :)
2013. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, értem én, de komolyan... így teherbe lehet ejteni valakit?
2013. aug. 23. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
A teherbeeséshez az kell, hogy spermium kerüljön a hüvelybe. Hogy ezt megfordított gumi, ujj, vagy más használati eszköz jutattja fel, részletkérdés. Igen, ha spermium kerül a hüvelybe, teherbe lehet esni. KEvesebb, mint ha mind odakerül, de a babához, mint tudjuk, elég egy is.
2013. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elméletben van esély, gyakorlatilag nem tudom...még nem próbàltuk így :-D
2013. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!