Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogyan csinálnátok a...

Ti hogyan csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk a párommal, jövő ősz/tél környékén szeretnénk elkezdeni. Már most szeretném elkezdeni a felkészülést, első körben nem iratok fel több fogamzásgátlót, szedem tovább a multivitamint(úgy gondoltam, hogy 3-4 hónappal előtte váltanék a terhesvitaminra)Eddig is egészségesen étkeztem, ezután is folytatnám. Nem dohányzom/iszom/drogozom. Mivel elhanyagoltam a sportolást, most szépen lassan nekikezdek megint. A férjemmel idén augusztusban házasodtunk, dolgozunk, suliba járunk, emiatt várjuk ki a jövő őszt. Mit tudnék még tenni, hogy rendben legyen minden? Előre is köszi a válaszokat :) 26/l
2013. nov. 26. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, az nagyon jó. Gondolom az éves szűrésed is mindig megvan a nőgyógyásznál. Ezeken kívül csak annyi, hogy ne foglalkozz túl sokat a témával (akaratlanul is rá lehet görcsölni). Lehet, hogy elsőre összejön, lehet, hogy hónapok alatt. Annál többet, mint amit leírtál, nem nagyon tehetsz.
2013. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itt csak 3 évente kell menni(külföldön élek, plusz monogám kapcsolatban :), itt ez a protokoll), a legutóbbi most szeptemberben volt, mindent rendben találtak. Szerintem a rápörgéssel nem lesz baj, mert elég sokat dolgozom, meg mellette tanulok, fotózást, meg angolul is, így eléggé le tudom kötni magamat. Persze, ha ott leszek, remélem akkor sem változom át házisárkánnyá :) Köszi a megerősítést, egyedül elég nehézkes kiigazodni ebben :) (itt kb a családtervezés 0, ahogy esik úgy puffan alapon megy, ahogy eddig tapasztaltam)
2013. nov. 26. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!