Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Keresek egy korábbi kérdést?...

Keresek egy korábbi kérdést? A lényege az volt, hogy az illető már a 8. dpo-n pozitívat tesztelt és később négy petezsákot látott a doki.

Figyelt kérdés

Azért keresném, mert kíváncsi lennék, hogy mi lett vele/velük. Mert írta, hogy nem csoda, hogy pozitívat tesztelt már a 8. dpo-n, mert az orvos 4 petezsákot látott, de még semmi sem biztos, mert fel is szívódhatnak, nem biztos, hogy mind megmarad.

Ha valakinek megvan a kérdés vagy tudja mi lett vele, az belinkelhetné, mert én már mindenhogy kerestem.

Köszönöm!



#DPO #korai pozitív teszt #több petezsák
2013. nov. 27. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
haadtál rá választ akkor a -megválaszoltjaid- menüpontban van,linkeldd be ha megvan
2013. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, mert akkor más email címmel voltam regisztrálva, és azóta azt már töröltem...:(((
2013. dec. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!