Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki PCOS beteg, attól...

Ha valaki PCOS beteg, attól még teherbeeshet? Mi is valójában ez a PCOS? Ez nagy probléma? Ez elmúlik vhogy?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha valakinek sok-sok ciszta van a petefészkében annak mind a petefészek működése mind a teherbeesése nehezített. Nem termelődnek úgy a hormonok ahogy kellene. Tehát az első kérdésedre a válsz 80-90% hogy nem esik teherbe spontán. Igen nagy probléma és nem múlik el valahogy. hosszadalmas és fárasztó kezelés egyáltalán az hogy gyereke lehessen. És nem múlik el meg marad.
2009. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt minden információt megtalálsz magáról a pcos-ről.

És igen! Attól még teherbe lehet esni! Én is az vagyok, két éve tudom. Egy év próbálkozás után lettem terhes és most van egy fél éves babám. :)

Ez egy olyan probléma, amivel mindenképp foglalkozni kell. Az oldalt böngészve mindenre választ kaphatsz.

2009. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

SAjnos nekem is PCOS em van. Azt mondják ez nem múlik el!Nekem semmi tünet nincsen cystám sincs, elhizás sincs se pattanás, csak kicsit szörösebb lettem mint anno.


Kezelhető nekem a dokim peteérésre szurit adott, és tüszörepit, és sikerül is a baba ,de 70.000ft ot vitt abban a hónapban a sok injekció!sok sikert, kitartás neked!

2009. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyre több nőt érint ez abetegség....

Én is az vagyok 23évesen!!! Bár nekem csak 4hónapig kellett szednem Norcolutot és annyiba is maradt,azóta rendszeresen menstruálok.

Nekem a PCOS előtt született babám.

2009. nov. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia,nekem is az volt!azért mondom h volt mert nekem elmult,én metfogammaát kaptam rá a dokimtol,de csak 1 évig kellett szednem,nehéz volt teherbe esnem 3 év kellett hozzá de spontán jött nem is számitottunk rá és most van egy gyönyörü 6 hetes pici fiam.Sok sikert!
2009. nov. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
06:54-es Gratula a babához!! Én is Metfogamma 850-et szedek,neked hány szemet kellett szedned naponta?Én még csak 1,5hónapja szedem,napi 1x1-et. Ha volt ciklus gondod,azt rendbetette,mennyi idő alatt? (bocsi,h belekérdezgettem)
2009. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia,06:54-es vagyok,köszönöm a gratuláciot, 1 szemet kellett nekem is bevenni a ciklusomat nem rendezte (azt csak a fogamzásgátlo tudta beállitani nállam)-irj nyugodtan privátot is ha van kérdésed szivesen válaszolok
2009. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ajánlok egy szuper könyvet:


Zita West: Gyereket szeretnénk - Avagy hogyan essünk teherbe

rengeteg dolog van benne a PCO-ról és hogy mit lehet ilyenkor csinálni a baba érdekében

2009. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A gyógyszer METFORMIN! ez anyagcsere zavar, és inzulin rezisztencia!


Én majdnem 1 éve nem menstruálok magamtól, és most elöször fájnak a melleim a hőm fennt van , volt PÉ :)))) fél év metformin szedése után.


Kezelni kell mindenképp!!!! Kitartás!!!

2009. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!