Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet probléma az egyensúlyáva...

Lehet probléma az egyensúlyával azért, mert csütörtök óta beteg, nem eszik és le van gyengülve?

Figyelt kérdés
13 hónapos a lányom, 2 hónapja stabilan, önállóan jár. Csütörtökön ledöntötte a lábáról egy betegség, két napig nagyon magas, 39 fok feletti láza volt és a mai az első nap, hogy végre eszik. Viszont sokszor úgy megy, mint egy részeg, mióta beteg, van, hogy áll, meginog, elveszíti az egyensúlyát és elesik. Nagyon félek, hogy valami komoly baja van..., vagy csak attól lehet, hogy legyengítette a betegsége? Este viszem dokihoz, de addig megőrülök az aggodalomtól...Tapasztalt valaki ilyet?
2009. jan. 26. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a betegség nagyon legyengítette, és nem sok ereje maradt, azért "dülöngél". Ha nem eszik, honnan szerezne erőt magának?

Én nemrég voltam beteg, csak 1 napig nem ettem, másnap mégis alig támolyogtam, szédültem, jártányi erőm is alig volt.

A te picibabádat pedig jobban megviseli a betegség, természetes hogy inog, billog!

Jobbulást neki:)

2009. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!