Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt, ez pozitív?...

Ovulációs teszt, ez pozitív? (kép)

Figyelt kérdés

A tegnapit este csináltam és negatívnak értékeltem, a main pedig mindkét vonal egyformán halvány, ez akkor is pozitív?

[link]



2013. nov. 28. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Az alsó pozitív. Úgyhogy ma és holnap hajnalban tessék összebújni)
2013. nov. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van, a kép alapján az alsó pozitív. Hajrá :)
2013. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a megerősítést!!
2013. nov. 28. 10:40
 4/9 anonim ***** válasza:
ha egyforma erősségű a két csík akkor a köv 24-36 órában szabadul ki a pete, lehet akciózni :-)
2013. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ovuláció általában mindig a hajnali órákban következik be, úgyhogy erre tessék odafigyelni és hajnalban felkelteni apát. Én csak így lettem terhes, előtte próbáltunk mindenfélét, minden nap együtt lenni, kétnaponta együtt lenni meg pozitív napon, meg az első negatívon stb. stb. De csak akkor lettem mindig terhes ha a pozi tesz utáni hajnalon felkeltettem apát:)

Sok sikert!

Első voltam

2013. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, pozitív! Hajrá ;)
2013. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Akkor ez azt jelenti, hogy holnap hajnal ugye és nem azt, hogy ma hajnalban volt? Mármint ha a ma reggeli tesztem volt pozitív. Nem szeretnék lemaradni róla

:-) Az ember azt gondolná olyan pofonegyszerű ezeknek a teszteknek az értelmezése, de mégsem az.

2013. nov. 28. 15:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, holnap olyan hajnali 3-5 között:)
2013. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De azt senkinek nézte hogy reggel 10 órakor már megvolt a "mai " két halvány csíkos teszt. Amikor délután és este a legbiztosabb az eredmény. Én is így néztem be csúnyán. Nem véletlen, türelmetlen voltam
2016. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!