Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hó végi barnázás. Ugye már ne...

Hó végi barnázás. Ugye már ne reménykedjek, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Már ne. :(
2013. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi... könnyebb így, mintha áltatnám magam hogy beágyazódás. Kisírom magam és kezdődik az új esély :(((
2013. nov. 28. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, én is éveket töltöttem ebben az állapotban. Kívánom neked a legjobbakat, hogy hamarosan sikerüljön.
2013. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én általában az ilyen kérdéseknél őszintén megírom,amit gondolok, viszont neked azt mondom,hogy még ne add fel.

Sokszor előfordul egy kis maszatolás terhesen is.

Tesztelni akarsz?

2013. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Negatív a tesztem, vasárnapra vagy szombatra nem várom amúgy. Már van egy gyerekem (és volt egy sikertelen terhességem), egyiknél nem volt barnázás, másiknál egy picike maszat volt. Aranyosak vagytok! Én is évek óta szenvedek az egésszel.
2013. nov. 28. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Kitartást kívánok, én is évekig jártam ezen az úton :( Nálam a barnázás sose jelentett jót, de persze mindenki más. A legjobb barátnőmnek konkrétan alvadt vérdarabok jöttek a menszesz idején, de mivel nem volt jól, csinált tesztet, ami poz. lett. Nem reménykedett nagyon, de megmaradt a baba, progeszteronpótlás kellett neki.
2013. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!