Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még baba vagy megint...

Lehet még baba vagy megint megjön? Ma vagyok a ciklus 20. ik napján, két napja vérezgetés, barnázás! Tegnap este szeretkezéskor is picit véreztem!

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
28 naposak a ciklusaid?
2013. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Változó,állatában 26-27 naposak!Van amikor 25.nap,van amikor 28.nap!
2013. nov. 19. 08:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs ez hamar a vérezgetéshez?
2013. nov. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De,szerintem nagyon is!Teljesen kétségbe vagyok esve,hogy miért!

Hormonvizsgálaton voltam,a dokim szerint rendben vagyok!

A méhszájsebemet szeptemberben lefagyasztotta,úgyhogy az sem okozhatja,elvileg rendben!

Talán az ideg,a feszültség,nem tudom,magamat hibáztatom amiért nem sikerül a baba már lassan egy éve!

2013. nov. 19. 09:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne hibáztasd nem szabad,tudom milyen nekem 1és fél év után jött össze (még most is nagyon a z elején vagyunk)ne stresszel j rá jó azt is tudom hogy nem lehet és utáltam mikor ezt mondták....de most már elhiszem. Képzeld nekem augusztus elején megállapították hogy pcos az egyik petefészkem, a pajzsmirigyem sem jó. Lenyugodtam, hogy majd kapok kezelést tudjuk hol a baj, és 1-2 év összejön. Szeptemberi mensi után kellett volna mennem az első gyógyszerét a szeptemberi már nem jött meg :) Az orvos is csak lesett....
2013. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beagyazodasi verzes is lehet szerintem...
2013. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap dél óta,ciklus 20.napja,nem vérezgetek,nem barnázok.Baba vagy meg fog jönni?
2013. nov. 20. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni...majd kiderül a nemvárt napjáig értelmetlen tesztelni...
2013. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!