Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés volt...

Beágyazódási vérzés volt akinek kocsonyás véres volt és nem barna?

Figyelt kérdés
Barnáztam 2 napig,most meg kocsonyásan vérzek ,nem sok ,nem hinném hogy mensi mert azmég 7-8nap,és mindig pontosan jön meg..Szerintetek mi lehet?

2013. nov. 28. 15:39
 1/2 anonim válasza:
szia, hasonló cipőben járunk, nekem 25.napra jött meg(?), ugyan rendes hasgörccsel indult, meg barnázással, de azóta átváltott nekem is ilyen világos élénk pirosra, ami olyan nyúlós (bocsi, tom undi, de vhogy le kell írjam) állagú, mint a tojásfehérjés nyák ovukor. Egyszerűen el sem tom képzelni mi lehet. már azon aggódom, h hormonális vagy ciszta okozza. a te esetedben viszont az időpont miatt valószínűbb, h jó jel vagy későbbi peteérés vagy ami még vsz-bb, talán beágyazódásos vérzés már!itt elég sok ilyet lehet olasni uh sztem reménykedhetsz, ez eléggé stimmel időben és tünetekben. azért írj majd mik a fejlemények,drukk
2013. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia,fogalmam sincs még mindig mi ez,mostmár betudom annak hogy megjött a bajom 1 héttel elöbb,de hát a mennyiség ahhoz kevés..mert pecsételek...egy napra egy betét elég..de hát mégse kevés vérzés..ez nem normális.megvagyok eléggé ijedve,mindenesetre megvárom a nemvárt napot...aztán majd kiderül mi lesz,egy tesztet azért biztosan csinálok..nem várt után egy héttel,addigra azértmár kikell hogy mutassa ha esetleg baba lenne,de ilyen kacifántos vérzés mellett ...nem látok rá nagy esélyt:(pedig mindig pontosan 28 napra jön meg eddig sose volt ilyen...:(
2013. dec. 1. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!