Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Bata Barnabás siófoki...

Dr. Bata Barnabás siófoki rendelése? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy Bata Barnabás siófoki rendelésére hol lehet időpontot kérni?

A telefonszám, ami az interneten is elérhető (06-84-322-522) kicseng, de soha nem veszik fel. Kb. másfél hete próbálkozok vele.

Előre is köszönöm.



2013. nov. 29. 15:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy ha más alapos és jó nőgyógyászt tudtok esetleg Siófokon ajánlani, azt is megköszönném.
2013. nov. 29. 15:18
 2/6 anonim ***** válasza:

0620-3776299

Dr. Orendt Játcint

Nagyon alapos, közvetlen, lehet vele tegeződni, fiatal, olyan 37-40 közötti lehet.

Mindent el lehet neki mondani, meghalgat, mindent pontosan elmond, elmagyaráz ha kérdés van, nem ráz le 5 perc alatt.

Mindig kértem, s nézett ultrahangot.

Mindig a kórházba hívott fel az osztályra, 5000ft-ot adtam neki borítékban.

2013. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem Dr. Szabó Imre a nőgyógyászom. Nekem sokat segített, és segít most is. Elég sok problémám van, és senki nem jött rá a problémáimra, csak Ő. Csak ajánlani tudom. Oriendt doktort viszont nem ajánlom, velem nagyon kegyetlen volt. Szó szerint.Ha kell a Szabó doktor telefonszáma, küldj privit!


A Bata doktor úrhoz tudsz időpontot kérni a kórházban személyesen tőle, a szobájában. Megkérdezed az információn, hogy bent van-e, és ha igen, akkor menj be hozzá.

2013. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ma kértem időpontot 4D-re nála, és első hívásra foglalt volt, de utána felvették. Próbálkozz azért.

Én is Szabó doktort ajánlom, kedves és emberséges.

2013. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Végül Szabó Imre mellett döntöttem, kedves volt a telefonba, és kaptam is időpontot.

2013. nov. 29. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél. Minden jót!
2013. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!