Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vaterás terhességi teszt...

A vaterás terhességi teszt rendelése hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Milyen megbízhatóak azok a tesztek?

Hogyan jut el hozzám?

Kell e fizetni posta költséget vagy ilyesmit?

Meg mindent szeretnék tudni ami szükséges:)


2012. ápr. 19. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!
2012. ápr. 19. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is beregisztrálsz!Kiválasztod a megfelelő terhességi tesztet,értelemszerűen leütés után email-ben megkapod az eladó adatait!Én fel szoktam hívni mert ki tudja mikor nézik meg az email-jeiket!Nekem eddig csak kedves eladókhoz volt szerencsém,ha valamit nem tudsz segítenek,válaszolnak!

Természetesen előre utalsz postaköltséggel együtt!Miután megkapta a pénzt küldi a csomagot ha nyitva ugye a posta!Ha hétvége vagy ünnepnap van akkor rögtön a nyitási napon!feladástól függően érkezik meg 2-3 nap alatt a csomag!


banki átutalás kb 1 óra alatt meg van

rózsaszín csekk-re ráfizetsz a posta felé és 2 nap mire megkapja az illető!Tehát a csomag olyan 4 nap múlva várható!

2012. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem értek egyet a belinkelt válaszokkal! Én mindhárom terhességemet Vaterás teszttel igazoltam. Már menszi előtt kimutatta, sosem volt fals! Bolti teszt pedig már igen! (2.db-os medilab, mindkettő láthatóan + volt, pedig nem voltam terhes, semennyire sem! )

És az ovulációs tesztek is pontosak! (nekem más is utal ovura, és mindig egyezett).

A pénzt előre kell utalni, de egy srác foglalkozik vele, megbízható, gyors, pontos, készséges... PEdig csomószor rendeltem már tőle.

Nekem jó a tudat, hogy 75 ft-ért pisilgetek, nem a 10-szereséért. Persze mindig csináltam olyan tesztet is, amit eltettem, vmi jobbat, szebbet. De arra hogy minden nap pisilgessek már 8 dpo-tól arra ez pont tökéletes. :P Aki nem ilyen tesztmajom, mint én, annk tényleg mindegy. :P

2012. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy írtatok! Jövőhónaptól kezdenénk újra a babával a próbálkozást és gondoltam megpróbálom a vaterásat mert én is mikor "nem vártam" akkor naponta teszteltem:)
2012. ápr. 19. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok!

Naponta felesleges tesztelni,mert a HCG 2 naponta duplázódik!Tudom hogy rossz kivárni de akkor minden második teszt kidobott pénz,függetlenül az árától!

És igaza van az utolsónak hogy nagyon nem mindegy hogy 700Ft-okat pisilgetünk el,vagy 70-et!

(bár mondjuk én ahogy most néztem már 80Ft-ok a tesztek,de természetesen még így is megéri)

Amúgy nem tudom letiltják-e a linkem!De belinkelem hogy én most melyiket rendeltem!

[link]

2012. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!