Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hónap sem fog sikerülni?

Ez a hónap sem fog sikerülni?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok (lehet előre)Szerdán kellene csak megjönnie, az utolsó mensi nov. 6 volt. A hőm magasan van, szépen rajzolódik, hogy emelkedik is, de ez minden hónapban kb. hasonló. Ami elkeserít, hogy nem érzek tipikus terhességi tüneteket,fáj a mellem, egyik nap jobban, másik nap kevésbé, pici hányinger, de ez lehet attól, h bebeszélem...mikor kell kezdődni a terhességi tüneteknek??Hányadik héten??
2013. nov. 30. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem pl. csak a 8-9. héten kezdődtek. Másnak meg vannak tünetei mégsem terhes... Erre nem lehet adni.

Szurkolok!

2013. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 30. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem egész terhesség alatt nem voltak tüneteim. A mellem fájt de szokott menzesz előtt is nem figyeltem rá.

Aztán egyik reggel úgy keltem hogy "basszus nem kellett volna már megjönnie?" Vettem tesztet és pozi lett.Szép erős.Végig a szülésig csak a mellem fájt hol jobban hol kevésbé.Se hányinger és abszolút semmi.Nagyon drukkolok neked hogy sikerüljön ebben a hónapban.Én is reménykedek.Talán ez a mi hónapunk lesz. Megy a drukk.

2013. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nov 2-án volt meg most dec 6-ra nem várom..sajnos nekem sincs tünetem illetve puffadás borzalmas bélgázokkal..az első terhességemnél ez volt az első tünetem 9dpon melyhez társult mellérzékenység most nincs..ott 6dpon éreztem jobb petefészeknél szúrást most 6dpon enyhe megjön érzés volt. 8dpon vok kb 3 nap múlva lövök el tesztet hàtha bàr fiamat 16. napon mutatta.
2013. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2013. dec. 1. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!