Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtti vérzéssel,...

Menstruáció előtti vérzéssel, barnázással nem lehetek már terhes? (hosszabban lent tünetekkel )

Figyelt kérdés
23.án voltunk együtt a párommal. 22-33-án volt pé-m.A mellem érzékeny alhasban éreztem szúrkálást.Elkezdtem mérni a hőmet,sajnos még csak most így az alapot nem tudom,de a hő hétfő:36,9;kedd37 ;szerda 37 csütörtök 36,9 péntek 37 szombat azaz ma 36,9. Reggel mérem,nyelv alatt,mindig ugyanabban az időpontban.csütörtökön volt egy kis barnázás,tegnap volt barnás-véres dél körül ugy kb 2 órán át ,de nem sok most elmentem wc-re megint volt véres -barnás ( elnézést de máshogy nem tudom írni,a mostani sötét vér volt és egy kissé darabos szálak azok voltak a sötétebbek) Dec. 5-6 -ra várom a mensim.Lehet még baba a dologban? Vagy ez a barnás-véres dolog mi lehet? Beágyazódás lenne? De aztolvastam hogy az egy napos nekem meg már csütörök barna mostmeg 2 napig véres-barnás,igaz csak a délután órákban,ezt sem értem ,hogy ez mitől függ.Az arcom tiszta pattanás,begyulladva,aztsem értem,hogy miért sose volt ilyen.Tegnap irtó fáradt voltam és szomjas,de nemtudtam aludni mert akkor szomjas voltam,ha ittam akkormeg pisilnom kellett. Nagyjából leírtam mindent.Valaki tudna segíteni? Tapasztalatok..Előre is köszönöm!

2013. nov. 30. 10:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt,hogy a mellem megvan duzzadva a mellbimbó érzékeny és ha oldalt kicsit megnyomom már fáj a mell.És csütörtökön nagyon fájt,szúrt a tarkóm meg az egész fejem nyomott.
2013. nov. 30. 10:37
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem lehet terhesség
2013. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is véreztem egy kicsit
2013. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! A kicsit az mit takar? Most megint voltam megint olyan volt a papír :-(
2013. nov. 30. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Ettől még lehet baba, de a vérzés miatt lehet gyógyszert is kellene szedni. Én most úgy jártam, hogy mensi napján pár óráig erős élénk vérzésem volt, darabok nem voltak benne, csak piros vér. Mégis van baba, de gyógyszert kell szednem emiatt. Sok sikert neked is!
2013. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Jó várandósságot!:-)
2013. nov. 30. 11:44
 7/7 anonim válasza:
Lett gyerkőc?:)
2023. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!