Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek barátnőm terhes...

Szerintetek barátnőm terhes lehet? A menstruációja már 8. napja késik.

Figyelt kérdés

De semmi tünet nem jelentkezik.

Tudjátok a helyzet az,hogy gumi nélkül kb 2 hete szeretkeztünk , s azóta csak gumival (persze volt egy alkalom,hogy a gumit forditva húztam fel a második menetnél, majd megforditottam s ugyanzt tettem fel amit azelott forditva akartam rátenni. Ez is már múlt pénteken volt.Ez lehet e gond? ha már 2 hete volt gumi nélkül nem kellene valami tünet legyen? őszintén félünk a teszttől, de már a 8. napja h késik...



2013. okt. 26. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete késik. Simán lehet terhes. Lehet félni a teszttől, de ez nem olyan dolog, ami ha nem veszünk róla tudomást, elmúlik magától. Időben rá kell jönni ha terhes, hogy legyen időtök dönteni a jövőről!
2013. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináljatok tesztet, mert ahogyan az első is írta az nem azt jelenti, hogyha nem teszteltek nem terhes a lány. Szóval simán lehet terhes egy alkalom is elég a teherbe eséshez. Minél hamarabb jó lenne megtudni, hogyha esetleg nem akarjátok megtartani akkor minél előbb lehessen intézkedni.
2013. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
mivel volt édekezés nélküli aktus igy igen lehet terhes. vegyen tesztet és kiderül. Nagoyn féltek???? akkor talán nem kellett volna gumi nélkül csinálni. AZ éljen nemi életet aki felelösségtelejsen tud védekezni is. Ez a akiforditós módszer meg nevetséges. Igy rögtön bele került a barátnődbe az elöváladék amitől máris terhes lehet. A terhesség elsö tünete az hogy késik a menstruáció. ésszel kéne nemi életet élni.
2013. okt. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!