Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán kellett volna megjönni...

Szerdán kellett volna megjönnie. Tegnap óta barnás folyásom van de az is alig csak ha wc-re megyek. Csütörtök este még negatív volt a tesztem. Lehetek terhes? És ha igen lehet baja a babának hogy "megvan"? Reggeli mérésnél még magas volt a hőm.

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
asszem az h csüt. este negatív a teszt nem jelenti h nem vagy terhes mert ha jól tom 3 napos terhességet mutatnak csak ki legalábbis megbízhatóan...am meg nemtom hogy lehet e baja a babának ha terhes vagy mindenesetre hétfő táján sztem csinálj még 1 tesztet ha az is negatív és még mindig nem vagy biztos magadban sztem irány a nődoki ^^
2009. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Múlt hónapban és az előtte lévőben pont így voltam, mint te. És megjött a végén. Most is így vagyok, azzal a különbséggel, hogy szex után, amikor kijön belőlem a párom "cucca" (bocsi), akkor az rózsaszín-és tőlem olyan, ez 100%! Amúgy nincs semmi barnázásom. De én várok még egy teljes hetet, ha addig nem jön meg, csak akkor tesztelek. Az elmúlt 2 hónapban jó pár ezer forintot kidobtam az ablakon a tesztekre. Várj még te is.
2009. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem akarlak elkeseríteni, de sztem a barna folyás a menzi előjele. Én is így jártam ebben a hónapban, 4 nap késéssel kezdtem el barnázni, utána meg is jött:((

De kívánom, hogy neked baba legyen a dologban!

2009. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már alig van barnázás kezd elmúlni de nem jött meg úgy ahogy szokott.
2009. nov. 23. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Húú ez jó jelnek tűnik! Csináltál tesztet?

Írd majd meg, hogy mi lett!

Szorítok!:))

2009. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajna nem baba van a dologban hanem egy kis hormonzavar még a vetélés végett, de semmi komoly.

Sok sikert mindenkinek akik próbálkoznak:):)

2009. nov. 25. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!