Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg, hogy nem...

Nyugtassatok meg, hogy nem ciszta stb! Magas hő, negativ teszt, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

[link]

tegnap voltam dokinál,utrahang nem volt jó,igy nem tudott megnézni.ma voltam vérvételen.

negativ a tesztem.

mint látjátok megvolt,de elég kevés menzim volt.

volt igy valaki???baba?vagy ciszta stb lehet??

a tesztnek már ki kéne mutatnia ha baba nem??

bocsi a sokszori kérdezésért,de be vagyok parázva.Köszönöm a válaszokat.


2009. jún. 5. 08:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem túl korán mentél dokihoz!Menj vissza 1 hét múlva,remélem jó lesz az UH és meg tud nézni!Azért csinálj egy tesztet a hétvégén,de nem irtad,hogy hányadik napon vagy!Kitartás!

2009. jún. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ha azt a menzit is számitom ami nagyon gyenge volt akkor a 16 napon,de ha az előzőből lenne a baba,ha az akkor42 napon vagyok,és mint látod nem esik vissza a hőm,sőt inkább feljebb megy.ciszta tarthatja fent a hőmet????????????
2009. jún. 5. 08:51
 3/14 A kérdező kommentje:
itthon csináltam terhességi tesztet,az lett negatív.
2009. jún. 5. 08:52
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hinném,hogy ciszta,inkább valamilyen gyulladás lehet!Inkább csinálj egy tesztet,mert volt itt olyan,akinek a vérvétele nega lett és később kiderült,hogy babát vár!És mindenképp nézzen meg doki UH-val!

2009. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi,de ma csináltam reggel tesztet ami negatív lett sajnos:-((

Inkább baba lenne mint valami más.

Tüneteim csak annyi hogy megjön érzésem van 12 napja.és a derekam is fáj.

a mellem nem fáj.

2009. jún. 5. 08:59
 6/14 A kérdező kommentje:
milyen gyulladás tarthatja fent a hőmet???
2009. jún. 5. 09:00
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia sztem nem baba biztos.Nem elkeseriteni akarlak de komolyan.Az alaphőd 37 rz nsgyon sok.

Biztos hogy valami gyulladás góc csinálja veled..

Lehet egy gennyes fog is de bármi más.

Kérj sztem egy teljes kivzsgálás mid van gócos állapotban.

Mielőbbi sok sikert a babához és sok sikert.

2009. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szia, a ciszta akkor tartja fenn a hőt, ha az is progeszteront stimulál, amihez meg hcg kell, tehát szerintem nem ez a magas hő oka. ettől még lehet ciszta, de valószínűleg más oka (is) van a magas hőnek...
2009. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm,beteg nem vagyok,de felfoghatatlan.Kiváncsi vagyok mikor esik le a hőm.Eddig minden okés volt a ciklusaimmal.
2009. jún. 5. 09:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia, kiderült, hogy mi okozta a magas hőt? Mert most én vagyok hasonló helyzetben. :(
2011. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!