Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Képtelenség, hogy együttlét...

Képtelenség, hogy együttlét után két nappal megkezdődjék a beágyazódás?

Figyelt kérdés
Szinte biztos, hogy ovukor voltunk együtt. Rá két nappal kiadós rózsaszín folyás - amit eddig sosoem tapasztaltam - továbbá hányinger, alhasi fájdalom, levertség... Mi lehet ez???

2013. nov. 30. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, képtelenség
2013. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
minden tüneted túl korai és nem a terhességtl van. Aktus után leghamarabb 1-2 órűval elhet a megtermékenyités de lehet akár töb órával késöbb. Utána 2-3 napot vándorol a méh feléá utána még 3 napot ott fejlödik tovább még a beágyazódás elött és utána ágyazódik be. Aktus után 5-8 nappal kezdödik meg leghamarabb. A hányinger a terhesség 5.-6. hete körül kezdödk álktalában elköbb nagyon riktán, mivel az emelkedett HCG szint okozza és az meg ugy a beágyazódáskor kezd el termelödni és idö kell hozzá hogy olyan magas legyen hogy tünetet okozzon. Mint tudjuk sokaknál nincs is. A levertséged és ahányinger inkább valami virus miatt lehet, vagy bujkál benned valami. AMi miatt még lehet az az hogy bebeszéled magadnak. sajnos hajlamosak vagyunk rá ha nagyon teherbe akarunk esni. Én is produkáltam már mindneféle tünetet (hányinger, höemelkedés, fémes szájíz stb). Sajnos baba mégsem volt egyszer sem.
2013. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat.
2013. nov. 30. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!