Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két nap késés után barnázás...

Két nap késés után barnázás az is kevés utalhat még babára? Mindig rendesen megvan ilyen még sosem volt. Reggel teszetelek csak érdekel másnak volt e ilyen és lett e baba belőle.

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én vagyok az élő példa!Ezen a héten 2 nap késéssel elkezdtem barnázni ami szinte egész na megtartott.Másnap megjött,és még az azutáni napon is tartott.Utána megint barnázás és mára semmi.Amúgy 5 naposak szoktak lenni,és csak mensi előtt 1-2órával korábban szoktam barnázni.

Még mindíg soket járok pisilni,és nem tudom miért érzem a méhemet,annak elenére,hogy nem vagyok felfázva--erre nagyon figyelek,és gyulladásom sincs és semmilyen gyógyszert sem szedek ami ennek lenne a mellékhatása.


Amúgy a mensim előtt egyértelmű -- volt a tesztem.

2009. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Penteken negativ volt a tesztem vasarnap nagyon kicsi barnazas utana levo szerdan nagyon halvany 2 pozitiv teszt majd penteken erosodott a csik. 5 hetis terhesnek mondanak. Minden eselyed megvan hogy babas legy ! Szoritok !
2009. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csináltál ma tesztet, mi lett az eredmény? Megírnád?
2009. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!