Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nap késés és egy pozi...

10 nap késés és egy pozi teszt után barnázás, spontán vetélés lehet?

Figyelt kérdés

10. napja késik volt egy pozitiv tesztem szombaton, és most meg barnás rózsaszíneű folyásom van! Mitől lehet talán spontán vetélés? Vagy még meg maradhat a babó?

Pénteken mennék orvoshoz!


2010. márc. 30. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj péntekig, menj most. Lehet normális a barnázás, de lehet a vetélés előjele is. Inkább menj, nézzenek rád, és esetleg kapj gyógyszert, minthogy baj legyen!

ҝ

2010. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is ez volt sőt még a hasam is görcsölt, de láss csodát immár 8 hónapos terhes vagyok! Mindenesetre menj el orvoshoz még ma ha lehet! Fő a biztonság!!!
2010. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne várd meg a pénteket! Azonnal irány az orvos!!!!! Csak neked akarok jót nehogy baj legyen!! Én is barnázással kezdtem azt hittem nem gond de aztán elment a baba! :( Szóval szerintem irány a doki még ma, de legkésőbb holnap!!!!
2010. márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!